Як збільшити кількість візуальних закладок. збільшити вкладки яндексбар.

Вас не влаштовує список безликих закладок в Mozilla Firefox, серед яких складно швидко знайти потрібні сайти? Вам допоможуть візуальні закладки, які при запуску браузера і відкритті нової вкладки будуть відображати найбільш важливі для вас сайти. Щоб у вашому браузері з'явилися візуальні закладки, досить встановити Яндекс.Бар, однак у цього сервісу є суттєві недоліки - кількість закладок обмежена до 9. У цій статті ми розповімо про те, як збільшити кількість візуальних закладок Яндекс.Бару.
Вам знадобиться
  • Яндекс.Бар
Інструкція
1
Встановіть Яндекс.Бар і відкрийте нову вкладку з візуальними закладками. В адресному рядку сторінки з візуальними закладками введіть about: config, потім пройдіть по шляху new> string.В вікні створіть новий рядок. В стовпчик «Ім'я настройки" впишіть команду yasearch.general.ftab.settings із значенням рядка {"rows": 4, "cols": 5}. Це означає, що рядків буде 4, а стовпців 5 - тобто, у вас буде 20 візуальних закладок.Прі бажанні ви можете ще більше збільшити кількість рядків і столбцов.Нажміте «ОК» і перезавантажте браузер. Кількість візуальних закладок збільшиться.
2
У більш ранньої версії відкрийте вихідний код сторінки у вкладці з візуальними закладками, потім знайдіть шлях, який вказує на файл візуальних закладок, у верхньому рядку вікна вихідного коду. Пройдіть по цьому шляху і знайдіть файл chrome \ content \ ftab \ xsl-thumbs-template.xsl, відкрийте його за допомогою Блокнота. Знайдіть рядки: Змініть значення 3 на потрібні вам (4 і 5). Потім знайдіть файл chrome \ content \ ftab \ ftab.js і в ньому - наступний рядок: if (aPageIndex> = 1 && aPageIndex <= 9) {Перепишіть значення 9 на 20.Далее знайдіть файл chrome \ content \ sub-scripts \ ya_ftab .js і в ньому - рядок: function :: attribute ('index')> 9 || У ній також 9 зміните на 20. Тепер можна перезапускати браузер - число ваших закладок збільшаться.