Як фотографувати кішок.

І професійні фотографи, і фотографи-аматори - всі знають, що самими складними об'єктами для зйомки є маленькі діти і тварини, при тому, що сюжети і кадри за участю цих персонажів можуть бути яскравими, оригінальними та цікавими. Серед домашніх тварин величезною популярністю у фотографів користуються кішки, але сфотографувати кішку так, щоб кадр вийшов красивим і художнім непросто. Тому, якщо ви вирішили зробити фотосесію своєму домашньому вихованцеві, підготуйтеся до процесу зйомки.
Інструкція
1
Найкраще знімати тварин на дзеркальний цифровий фотоапарат - він володіє достатнім функціоналом і чутливістю для якісної зйомки. Крім того, дзеркальний фотоапарат працює швидше, ніж звичайний цифровий фотоапарат, і ви зможете робити багаторазову покадровую зйомку рухомій кішки, щоб потім відсортувати відзнятий матеріал і вибрати найбільш вдалі варіанти.
2
Якщо в приміщенні, де ви фотографуєте тварина, немає денного освітлення, обов'язково вдягайте на фотоапарат зовнішній спалах. Залежно від того, які фотографії ви хочете отримати в результаті, вибирайте техніку зйомки. Вона може розрізнятися у випадках, коли вам потрібно сфотографувати породиста тварина для породного клубу, або коли ви хочете отримати забавні фотографії для сімейного альбому.
3
Для зйомки обзаведіться довгофокусним об'єктивом - він дає мінімальні перспективні спотворення на фотографії і добре підходить для невеликого розміру домашньої кішки. Знімаючи кішку, максимально відкривайте діафрагму, щоб сфокусуватися на самій кішці і при цьому розфокусувати фон.
4
Так як кішки не схильні позувати фотографу, вони можуть тікати в невідповідний момент, тому також озаботьтесь наявністю іграшок і ласощів для тварини. Ви можете покликати помічника, який буде підкликати кішку і пропонувати їй іграшки, проте не варто перезбуджувати кішку, граючи з нею - найкраще фотографувати, коли вона спокійна, знаходиться в звичних умовах і не відчуває стресу.
5
Фотографуйте кішку на рівні очей, низько нахилившись до її рівня. Це дозволить створити реалістичне і пропорційне зображення. Також стежте за тим, щоб тварина перебувала композиційно в центрі кадру, і хвіст не був обрізаний.
6
Колір фону позаду кішки повинен контрастувати з відтінком її хутра, щоб вигідно виділити його. Вибирайте однотонний фон не надто яскравих кольорів.
7
Наберіться терпіння - можливо, зйомка рухомого тваринного забере у вас багато сил і часу.