Як вибрати вугілля.

Відпочинок на природі чи на дачі важко уявити собі без шашлику. І дуже не хочеться псувати дружній вечір погано прожареним або підгорілим м'ясом. Якість страви залежить не тільки від того, яке м'ясо ви вибрали і як його замаринували, але і від якості вугілля. Вугілля можна нажечь самим, якщо ви добре вмієте це робити і під рукою є достатня кількість сушняка потрібних порід . У лісі зазвичай з цим проблем не виникає. Якщо ж ви зібралися готувати шашлики на дачній ділянці, вугілля краще купити. У магазинах для садівників і в гіпермаркетах продається різний вугілля, і необхідно знати, на що звернути увагу.
Інструкція
1
Прочитайте напис на упаковці. Там повинно бути вказано, з якого дерева це вугілля отримано. Для шашликів найбільше підходить березовий або дубовий. Не беріть вугілля хвойних порід, оскільки в ньому містяться смоли і пахучі масла. Вугілля з хвойних порід може мати дуже приємним ароматом, але це анітрохи не покращує смак смаженого м'яса.
2
Поторкайте пачку. Упаковка повинна бути сухою. Якщо вона волога, то вугілля зберігався в неналежних умовах і може теж виявитися мокрим. Звичайно, шашлик зрештою приготується і на ньому, але використовувати таке вугілля вкрай неприємно.
3
Визначте, кусковий чи вугілля знаходиться в мішку або ж вугільний порошок. Порошок не підходить для приготування шашликів, але в магазинах регулярно попадається. Шматки повинні бути не занадто дрібними.
4
Переконайтеся в цілісності упаковки. Вугілля продається в паперових пакетах. На упаковці не повинно бути ніяких вад і тим більше розривів. В пошкоджений пакет могли потрапити непотрібні домішки під час транспортування або зберігання. Це не тільки не поліпшує якості шашлику, але може виявитися небезпечним для здоров'я.
5
Вугілля випускають різні фірми. Може попастися продукція підприємств, що не мають відповідних ліцензій та сертифікатів. Подивіться, чи варто на упаковці ГОСТ. І чи відповідає він реальному. На упаковці з вугіллям повинно бути написано наступне: ГОСТ 24260-80. Якщо ГОСТу немає або він інший, купувати вугілля не варто. Невідомо, з чого і яким способом він у цьому випадку зроблений.
Корисна порада
Якщо вам все-таки попався сирої вугілля, спочатку розтопіть мангал звичайними сухими дровами, і вже потім додавайте туди вугілля.
Деяка частина шанувальників кальяну порівнює процес його куріння з якимись філософськими навчаннями, дотримуючись яких можна піти у свій внутрішній світ. Безсумнівно, правильний вибір такої складової кальяну, як вугілля, є найважливішою частиною всієї церемонії його куріння.

Характеристика вугілля для кальяну

Вугілля, використовуваний для куріння в кальяні, ділиться на дві групи - хімічний (саморазжігающійся) і натуральний. Натуральні види діляться на кокосові і інші види деревного вугілля. Натуральні, як правило, довше розпалюються, але вони й довше тримають жар. Хімічний вугілля розпалюється в лічені секунди, але його тепловіддача занадто висока і він швидше тліє.

Кокосове вугілля

На думку більшої частини курців, кокосовий вид - найкращий вугілля. Він розпалюється найдовше, але його жар тліє досить тривалий час. Заміна даного виду вугілля буде потрібно не раніше ніж, через півгодини. Також кокосове вугілля не впливає на смакові якості тютюну і не виділяє з димом шкідливих речовин. Розпалювати його необхідно близько 15 хвилин.

Деревне вугілля

У магазинах можна придбати натуральний вугілля з лимонного дерева і оливкових кісточок. Дані види часто використовують на сході - вони забезпечують оптимальну температуру для куріння і не надають диму сторонніх запахів. Але ці вугілля змінюються часто, а також їх час від часу необхідно подрібнювати, що може трохи ускладнити процес куріння.
Існують ароматизовані версії деревного вугілля. Завдяки додаванню ароматичних речовин запах смол не відчува?те.

Саморазжігающійся вугілля

Пріоритетний якість подібного вугілля - це можливість отримання швидкого результату у вигляді готового кальяну. Розпал займає не більше півхвилини, що у багато разів швидше, ніж при використанні кокосового або деревного вугілля. Але основні його мінуси полягають в неприємному запаху при розпалювання і надалі курінні. Його використання допускає появу сильних іскор при процесі куріння, а також нетривалий термін його горіння.

Чи варто вибирати хімічний вугілля

Саморазжігающійся вугілля виробляється з декількох складових - сухого спирту або селітри. Необхідно в кожному разі уникати селітрових вугілля, оскільки хорошими їх назвати навряд чи можна. Вони мають гострий і неприємний запах, а також спотворюють смак тютюну. Вугілля, виготовлені з сухого спирту, набагато краще, але все ж далекі від ідеалу.
Ідеальним вугіллям вважається електричний. Його дія полягає в продуванні повітря крізь розжарюваного спіраль. Таке вугілля не виділяє запаху і чадного газу. Але коштує він недешево, тому не особливо популярний.

Правила використання хімічної вугілля

Перед вживанням вугілля повинен бути повністю розпалене, на його поверхні не повинно бути чорних ділянок. Для цього йому варто трохи полежати на кальяні. Для досягнення кращого результату на нього можна трохи подути. Вугілля такого роду варто розпалювати тільки в провітрюваних приміщеннях.