Як чистити свинячий мову. Як приготувати свинний мову.

Майстерно приготований свинячий мова - дивовижно смачна страва. Але іноді господині не поспішають купувати його на ринку або в супермаркеті, знаючи про те, які труднощі виникають при його чищенні. А, між тим, саме ніжне м'ясо криється саме під шкіркою. Почистити свинячий мову зовсім нескладно, слід просто знати деякі хитрощі.
Вам знадобиться
  • - каструля з окропом;
  • - спеції;
  • - ємність з холодною водою;
  • - ніж.
Інструкція
1
Залийте мову холодною водою і залиште вимочувати на 1,5-2 години.
2
Промийте свинячий мову під проточною водою, використовуючи щітку. Мова, придбаний в супермаркеті, зазвичай буває достатньо добре оброблений і має непоганий товарний вигляд. Якщо ж ви купили свинячий мову на ринку, ретельно очистіть його від мускульної і під'язикової тканини, лімфатичних вузлів, жиру, крові тощо.
3
Налийте в каструлю воду і поставте на сильний вогонь.
4
Дочекайтеся, коли вода закипить, і в киплячу воду опустіть свинячий мову.
5
Знову дочекайтеся кипіння, зніміть піну шумівкою, зменшіть вогонь до слабкого. Покладіть в бульйон цибулю, перець, лавровий лист, сіль за смаком.
6
Варіть мову до повної готовності. Зазвичай це займає від півтора до двох годин.
7
Після того як свинячий мову звариться, дістаньте його з каструлі і швидко опустіть в холодну воду.
8
Потримавши мову в холодній воді протягом 1-2-х хвилин, починайте знімати з нього шкірку. Можна робити це просто руками, можна за допомогою ножа. Зазвичай шкірка знімається одним пластом. Однак якщо так не вийшло, вона легко віддалиться і невеликими фрагментами. Якщо шкурка забирається погано, значить, ви не доварити мову. Доведеться доварювати, а потім повторювати процедуру.
9
Деякі господині варять свинячий мову протягом 20-30 хвилин після того як зняли з нього шкурку, стверджуючи, що м'ясо стає ще більш ніжним і ароматним. Саме на цьому етапі вони додають в бульйон спеції - цибуля, перець, лавровий лист, моркву.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bghma7FwimY
Корисна порада
Багато господинь, опустивши свинячий мову в окріп, варять його протягом 10-15 хвилин, після чого воду зливають, мова знову промивають під проточною водою, заливають у каструлю свіжу воду, знову доводять її до кипіння і вже в цей окріп знову опускають мову. Вважається, що таким чином забирається специфічний запах, який може бути присутнім в даному продукті.