Як зберегти моркву взимку.

У зимовий і весняний час року організму особливо не вистачає корисної клітковини і вітамінів. Тому зовсім не зайвим буде на столі салат зі свіжої моркви. Але як зберегти морква взимку? Цей коренеплід дуже примхливий до умов зберігання.
Інструкція
1
Морква викопати вилами з вологого грунту. Якщо ґрунт сухий, то напередодні увечері її треба політь.Не треба намагатися очистити коренеплоди, щоб не завдати їм механічних поврежденій.Не слід їх також мити перед закладанням на зберігання, так як це прискорює розвиток хвороб
2
Бадилля необхідно обрізати біля самої основи коренеплоду, врівень з головкою.
3
Обсушіть морква в тіні, під навісом. Якщо залишити на відкритому сонці, то вона може подвяла, що не сприяє тривалому зберіганню.
4
Як сховище найкраще використовувати підвальне приміщення, в якому підтримується температура повітря не вище +4 градусів і вологість близько 90%. При температурі +5 градусів і вище морква починає прорастать.Сложіте морква в ящики і пересипте її вологим піском так, щоб коренеплоди не стикалися один з одним. Щоб захистити врожай від хвороб, в пісок треба додати крейду або добре гашене вапно (приблизно 1-2% від обсягу піску) .З плином часу верхній шар піску необхідно зволожувати.
5
Менш трудомісткий спосіб зберігання моркви - в поліетиленових мішках на 40-50 кг (з-під цукру). В мішках проробіть кілька отворів, діаметром 1 см, для виходу надлишкового вуглекислого газу, укладіть моркву і зав'яжіть веревкой.Мешкі помістіть в сховище.
6
Для кращого збереження моркви використовуйте лушпиння від ріпчастої цибулі, або у вигляді водного настою (перед укладанням морква їм сприснути і висушити на повітрі), або в сухому вигляді лушпиння пересипте з коренеплодами.
7
Морква до весни залишається соковитою і здоровою, якщо засипати її на зберігання разом з картоплею.
8
Періодично необхідно перебирати моркву і видаляти коренеплоди, які почали гнити.
9
Якщо у вас немає підвалу, то невелика кількість моркви (8-10 кг) можна зберігати в картонній коробці або в перфорованому поліетиленовому пакете.Уложіте коренеплоди в ряди по 15-20 штук і між шарами покладіть по одному кореневищу хрону. Хрін діє в даному випадку як антисептик, захищаючи ваш урожай від захворювань.
10
Коробку або пакет поставте в саме прохолодне місце у вашому домі і не забувайте також час від часу видаляти овочі, які почали псуватися.
Зверніть увагу
Різні сорти зберігайте окремо.
Корисна порада
Перед тим як прибрати морква на зберігання, її необхідно охолодити.