Як встановити точку доступу.

Бездротовий інтернет останнім часом набуває все більшого поширення. Воно й зрозуміло - плутатися в нескінченних проводах всім набридло, та й навіщо, якщо їм на зміну давно прийшли бездротові технології. Вони набагато зручніше і сучасніше, однак, як правило, бездротові пристрої бувають доволі габаритними і дозволяють працювати з ними тільки сидячи за столом у себе вдома або в офісі. Винятком є портативні точки доступу, які представляє собою маршрутизатор, що уміщається в кишені. Якщо ви вирішили скористатися цим пристроєм, то нижче можете знайти інструкцію по її настройці.
Вам знадобиться
  • Ethernet RJ-45 порт (мережева карта)
  • Мається хоча б одне бездротове пристрій IEEE 802.11b/g
  • Встановлений протокол TCP/IP
  • Встановлений браузер
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваша система відповідає необхідним для установки вимогам.
2
С компакт-диска встановіть потрібну утиліту.
3
Підключіть ваш пристрій до комп'ютера, роутеру або хабу.
4
Помістіть пристрій на рівну поверхню якнайвище над землею, але подалі від прямих сонячних променів і будь-яких металевих конструкцій і предметів. Переконайтеся, що поруч немає трансформаторів, флуоресцентних ламп, потужних двигунів, холодильників, мікрохвильових печей і т.д. Пристрій повинен знаходитися на відстані мінімум двадцяти сантиметрів від людини. Перевірте, щоб довжина кабелю Ethernet не перевищувала 100 метрів. За допомогою утиліти, яка додається до бездротового пристрою, виконайте огляд мереж - це допоможе вам якнайкраще розташувати пристрій.
5
Підключіть один кінець RJ-45 кабелю до Ethernet порту, а інший кінець - до вашого комп'ютера.
6
Один кінець блоку живлення підключіть до розетки, а другий - до DC-IN.
7
Пам'ятайте, що в кожному будинку і офісі існує безліч перешкод для бездротового зв'язку, таких, як стіни, поглинаючі сигнали. Щоб забезпечити найбільшу дальність проникнення сигналів і швидкість з'єднання, спробуйте розташувати пристрій ближче до активного користувачеві. Налаштуйте швидкість передачі даних вручну.
8
Якщо у вашій мережі є кілька точок доступу, то переконаєтеся, що їх зони дії перекриваються, щоб не відбувалося розривів з'єднань. Розташуйте точки, які використовують один і той же канал, якнайдалі один від одного, це знизить перешкоди.