Як визначити здоров'я по нігтю.

Зовнішній вигляд нігтів може багато розповісти про стан здоров'я людини. Формування нігтьової пластини пов'язано в першу чергу з ендокринною системою, а, отже, нігті можуть повідомити про будь-якому захворюванні, навіть на початковій стадії, коли людина про нього навіть не підозрює.
Інструкція
1
Наявність темно-жовтих і коричневих розлучень на нігтях є першою ознакою грибкового захворювання або результатом дуже тривалого вживання антибіотиків.
2
Борозни на нігтьових пластинах, як правило, є ознакою перенесених інфекційних захворювань. Лікувати їх не потрібно, з часом вони зникають самостійно.
3
Про порушення кровообігу в організмі може говорити появу великої кількості білих цяток на нігтях.
4
Нігті свідчать про захворювання ендокринної системи.
5
Товсті опуклі нігті вимагають звернути увагу на роботу легенів.
6
Почорніння нігтя зазвичай викликано подногтевой гематомою.
7
Поява білих плям на нігтях говорить про брак в організмі цинку, заліза або вітамінів. Крім того, вони можуть з'являтися і після великих стресів або неправильної дієти.
8
Запальні захворювання суглобів або псоріаз можуть видати невеликі, але численні ямочки на нігтях.
9
Про нестачу заліза в організмі свідчать поглиблені і увігнуті нігті.
10
Значне утоньшение або повне зникнення лунок на нігтях так само може говорити про наявність різноманітних захворюваннях організму: -на мізинці: зашлакованность тонкого кишечника або проблеми серцево-судинної системи; -на безіменному пальці: порушення обміну речовин або захворювання лімфатичної системи; -на середньому пальці: захворювання кровоносної системи; -на вказівному пальці: наявність гінекологічних проблем; -на великому пальці: проблеми з інтелектом.
11
Про стан здоров'я людини можна судити і за кольором нігтів: -жовте нігті: наявність грибкових уражень; -сіневатие нігті: нестача в крові кисню;-білі нігті: наявність проблем з роботою печінки.
Корисна порада
Не забувайте, що чим раніше виявити захворювання, тим легше буде його вилікувати. Тому, щоб позбавити себе від проблем, дуже важливо бути уважними до свого тіла.