Як лікувати кашель після грипу.

Після грипу залишається дуже велика ймовірність отримання ускладнень, і щоб цього не сталося, вам необхідно уважно прислухатися до свого організму і швидко реагувати на будь-які зміни.
Інструкція
1
Якщо ви перехворіли грипом, але ніяк не можете розпрощатися з кашлем, потрібно обов'язково поспілкуватися з лікарем і обстежитися ще раз, зробивши рентген грудної клітки, насамперед, для того, щоб виключити запалення легенів, тому це найбільш часто зустрічається ускладнення.
2
Коли ви з'ясуєте, що ваш кашель
3
Спробуйте виконувати дихальні вправи, затримуючи на видиху дихання на півхвилини. При цьому на вдиху руки розводьте в сторони, на видиху - обхоплюйте себе за плечі.
4
Проводьте інгаляції з настоїв трав (ромашка, шавлія, чебрець плюс ложечка харчової соди і кілька крапель евкаліптової олії), тільки довго цим не захоплюйтеся, - вони можуть посилити кашель, якщо будуть подразнювати слизову оболонку дихальних шляхів.
5
Намагайтеся пити якомога більше рідини. Це відновлює водний баланс в організмі, який порушується хворобою, і сприяє розрідженню утворюється мокротиння. При цьому корисно пити лужні мінеральні води.
6
Днем тримайте руки і ноги в теплі, а вночі тепло одягайтеся, щоб підсилити потовиділення. Просте і досить дієве лікування кашлю - перцевий пластир між лопатками. Дуже багато людей рекомендують також ставити банки або компреси.
7
Важливий момент для боротьби з наполегливим кашлем - це підтримка вологості повітря у вашій кімнаті; якщо повітря сухе, кашель буде більш тривалим. Якщо кашель не припиниться і через два тижні, вам слід звернутися до лікаря, щоб підкоригувати лікування.