Як кріпити стрази на волосся. Стрази для волосся.

Для прикраси волосся можна використовувати різні аксесуари: шпильки, обідки, декоративні шпильки, діадеми, квіти. Якщо необхідно надати зачісці незвичайний, витончений і романтичний вид, то можна використовувати стрази . Вони бувають різні за формою, довжині, кольором і способом кріплення до волосся.
Вам знадобиться
  • - накладні пасма зі стразами, стрази на волосіні або з силіконовими держателями;
  • - петельний гачок;
  • - металева петелька;
  • - щипці для гарячого нарощування.
Інструкція
1
Перший спосіб - накладні пасма зі стразами. Кріпити їх до волосся досить просто. У комплекті з пасмами продаються спеціальні маленькі заколочки, які легко кріпляться до коріння волосся. Їх колір можна підібрати в тон натуральних, або світліше, щоб отримати ефект мелірування. Носити пасма зі стразами можна постійно, а при бажанні легко зняти, щоб використовувати знову і знову. При правильному догляді за накладними пасмами зі стразами, час їх служби складе 3-6 місяців.
2
Другий спосіб - стрази на волосіні. Процедура кріплення складніше, але результат вартий витрачених зусиль. Волосінь приєднується до волосся за допомогою креативної капсули. Щоб прикріпити капсулу, зробіть посередині волосся проділ. Відокремте невелику пасмо волосся (товщиною близько 2-3 мм), на яку хочете прикріпити стрази, скрутіть її в джгутик. Одягніть капсулу на петельний гачок. Просмикніть пасмо волосся через капсулу. Капсулу присуньте до коріння волосся.
3
Нагрійте щипці для гарячого нарощування до максимальної температури. Потягніть пасмо волосся, а капсулу затисніть гарячими щипцями. Вона повинна стати плоска. При такому способі кріплення практично не помітно. При правильному догляді, волосінь з капсулою тримається на волоссі близько 2-2,5 месяцев.Прі правильному догляді, волосінь з капсулою тримається на волоссі близько 2-2,5 місяців. Якщо необхідно прикріпити стрази на короткий період часу (близько одного тижня), можна використовувати волосінь з петелькою, яка затягується біля основи пасма волосся.
4
Ще один спосіб прикрасити волосся стразами, прикріпити їх за допомогою силіконових утримувачів. У комплекті до них зазвичай додається металева петелька. Щоб прикріпити стрази, виділіть пасмо волосся. На петельку просмикніть необхідну кількість страз, просмикніть їх на волосся. Такі стрази підходять для прикраси волосся будь-якої довжини. Використовувати їх можна багато разів. На волоссі такі стрази, при правильному догляді, тримаються близько шести місяців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L14RjgXHUEs
Корисна порада
1) Під час розчісування і укладання волосся, пасмо зі стразами потрібно прибрати в сторону, і закріпити її шпилькою або невідімкой.2) При носінні страз мити голову можна звичайним способом.3) При фарбуванні волосся пасмо зі стразами необхідно звернути в фольгу.
Найчастіше замість шпильок або кісок хочеться прикрасити свої волосся чимось яскравим, гарним і оригінальним. Оптимальним рішенням стають стрази для волосся, що зачаровують своїм блиском і вдало підкреслюють красу зачіски.
Вам знадобиться
  • - стрази;
  • - голка з ниткою;
  • - клей;
  • - мус для волосся.
Інструкція
1
Придбайте стрази, а краще нитка зі стразами. Якщо ви купуєте в магазині роздільні стрази, то виберіть їх з «вушком» для протягування ниток або пасом. Підготуйте потрібні вам матеріали для прикріплення прикрас до волосся.
2
Зробіть проділ між волоссям, а потім ближче до середини проділу виберіть місце для прядки. Товщина пасма повинна бути мінімальною - не більше трьох міліметрів, в іншому випадку оформлена пасмо буде виглядати неохайно.
3
Відріжте нитку довжиною близько 15 см, Протягніть її в голку і зав'яжіть кінчик нитки петлею. Обробіть пасмо волосся мусом для укладання. Приберіть інші волосся у хвіст. Оброблену прядку заплетене в акуратну косичку на 3 см від проділу, що не перекручуючи її.
4
Насадите на пасмо перший страз приблизно на рівні 3 см від коріння волосся. Для цього візьміть голку з ниткою і центральну прядку косички. На цю прядку накиньте петлю нитки таким чином, щоб вона виявилася якомога ближче до початку косички. Обережно надіньте на голку страз і потягніть голку з ниткою, захопивши прядку волосся, що знаходиться в петельці. Продовжуйте заплітати пасмо в косу, насаджуючи на волосся стрази з рівним інтервалом, який можете вибрати самі.
5
Коли кіска із закріпленими в ній стразами підійде до кінця, залиште хвостик близько 2 см. Завдовжки. Закріпіть хвостик клеєм, щоб косичка з прикрас не розплелися. Ваша нова зачіска готова!
Корисна порада
Волосся зі стразами цілком можна мити шампунем і сушити феном, дотримуючись деяку обережність. Головне - ретельно промивайте пасма перед просушуванням. Якщо косичка зі стразами буде распушают, обережно промажте її мусом для волосся або клеем.Клей для страз варто підбирати косметичний, який використовується для наклеювання накладних нігтів. Втім, суперклей «Момент» теж подойдет.Для затягання страз завжди треба брати середню прядку волосся з заплетеною косички.