Як замінити подушку безпеки. Як самому поміняти подушки безпеки.

ДТП або різкий удар по автомобілю провокує викид подушок безпеки . Бортовий комп'ютер автомобіля з цього моменту всякий раз при запуску двигуна звуковим сигналом буде нагадувати водієві про те, що існує загроза його безпеці, а спеціальний значок буде блимати в знак того, що подушок немає. Після аварій багато власників авто намагаються самостійно замінити подушки або «обдурити» комп'ютер.
Інструкція
1
У першу чергу треба знати, що просто замінити спрацьовану подушку не вийде. При цьому необхідно буде також редагувати мозкової комп'ютер. У будь-якій машині, навіть із середнім рівнем безпеки, існує блок, відповідальний за правильну роботу даної системи.
2
При можливому ДТП включається датчик удару, і вистрілюють подушки безпеки, а також ремінні Піропатрони. У спеціальний блок надходить інформація, що система спрацювала. Згодом при кожному запалюванні автомобіля на щитку стану горітиме лампочка несправності авто. І якщо навіть замінити подушку безпеки, то несправність не усунуто, і подушка буде неправильно працювати, а значить не спрацює в необхідний момент.
3
Орієнтовна вартість рульової подушки безпеки варіюється від 200-400 USD. Тут ключовим фактором може бути тільки модель і рік випуску автомобіля. Просто заміна подушки, як це було сказано раніше, не виправить проблему, і контрольна безпека (SRS) не буде працювати правильно.
4
Щоб уникнути цієї проблеми, необхідно проробити досить велику роботу. Замініть самі відпрацьовані подушки новими.
5
Усунете несправність з мозковим комп'ютером, по іншому - з блоком SRS. Змініть код помилки кодом нового автомобіля, після цього комп'ютер повинен розпізнавати всі, як ніби нічого не сталося. Але цей процес не такий легкий, як це може здатися на перший погляд.
6
Проблема в тому, що виробник автомобіля кожен раз ускладнює засекречування даних, що змушує купувати блок заново. У деяких випадках секретні дані можуть бути прив'язані до тієї чи іншої моделі. Вартість такого блоку від 600-1500 USD.
7
Якщо у вас немає можливості купити блок, то потрібно скопіювати дані дампфайла на флешку ще до моменту ДТП. Проробляти це потрібно з певними знаннями в цій сфері. Якщо ж такі відсутні, то зверніться до фахівців. Ні в якому разі не намагайтеся зняти копію файлів, якщо не розбираєтеся, щоб не спровокувати випуск подушок.
8
Якщо дані на флеш-карті у вас є, то потрібно за допомогою програматора прошити дамп від справної системи, попередньо купивши цей програматор і потрібні мікросхеми. Замініть в блоці потрібні мікрочіпи або ж прошийте необхідним дампом старі.