Як відновити вилучену пошту. Як відновити вилучену яндекс пошту.

Уявіть, що ви отримали багато важливих листів по роботі, завантажили їх з поштового сайту в свою програму, видаливши їх із сервера, і випадково безповоротно видалили. Ситуація неприємна, але зневірятися рано - якщо ви користуєтеся Microsoft Outlook, листи ще можна повернути, і зараз ви дізнаєтеся, як це зробити.
Інструкція
1
Знайдіть у каталогах Outlook файл, в якому зберігаються всі бази даних, що зберігається в форматі pst. Скопіюйте його і збережіть в окремій папці - резервне збереження необхідно, перш ніж ви почнете відновлювати письма.
2
Потім скачайте з інтернету Free Hex Editor XVI32 - програму, яка дозволить редагувати pst-файл з базою даних. Запустіть Hex Editor і відкрийте в ньому потрібний pst-файл.
3
Ви побачите ряди осередків з цифровими і буквеними значеніямі.Отсчітайте в верхньому ряду сьому клітинку (в лівому нижньому куті програми можете перевірити, на чи вірною комірці ви знаходитесь - там зазначається номер) і обнуліть значення осередків від 7 до 13. Для цього знайдіть відповідні цим осередкам значки в правій таблиці, клацайте на них лівою кнопкою миші і натискайте пробел.После обнулення правих осередків у відповідних лівих комірках з'явиться цифра 20.
4
Застосуйте отримані зміни і збережіть змінений файл.
5
Тепер вам потрібно знайти в каталогах Program Files утиліту SCANPST.EXE, яка надається при установці разом з Outlook. Запустіть утиліту - відкриється вікно Inbox Repair Tool. Клацніть Browse і вкажіть шлях до збереженого зміненим pst-файлу.
6
Натисніть Start, щоб запустити процес восстановленія.Затем ви побачите віконце, яке попередить, що файл був просканований, і в ньому були знайдені помилки. Натисніть Repair, щоб відновити базу даних. Натисніть ОК і відкрийте знову Outlook - ви побачите, що видалені листи з'явилися в ящику знову.