Як позбутися від болю в зубі мудрості. Як позбутися від болю після виривання зуба.

Під час росту зуби мудрості доставляють масу больових відчуттів. Проблема в тому, що ростуть вони останніми і часом їм просто не вистачає місця. Але іноді не спостерігається патології в будові щелепи, але біль під час росту зубів все ж є. Можна дещо послабити неприємні відчуття, але повністю позбавитися від болі, швидше за все, не вийде.
Інструкція
1
Зверніться до стоматолога. Доктор огляне зуб і визначить причину болю. Найчастіше біль виникає в період прорізування ясна зубом, коли частина вже вийшла, а друга прикрита "капюшоном". У цьому випадку оптимальним варіант буде висічення частини ясен, щоб зубу було легше вирости. Але після оперативного втручання біль буде турбувати ще кілька днів, а потім стихне. Ця процедура допомагає запобігти і поразка зуба карієсом, адже під яснами скупчувалися бактерії, що не віддалялися при механічній чищенні.
2
Зуби мудрості ростуть досить довго, але пік больових відчуттів припадає на перші тижні їх зростання. Приймайте знеболюючі препарати, наприклад: «Брав», «Анальгін», «Мить» і аналогічні засоби. Але будьте обережні, дотримуйтесь вказівок до препарату. Приймати знеболюючі рекомендується не більше 5-7 днів, так як вони негативно позначаються на роботі серця.
3
Якщо зуб болить досить сильно, то капніть трохи зубних крапель на ватку і покладіть на зуб або під капюшон. Іноді допомагає впоратися з болем «Мараславін» - антисептичний препарат для порожнини рота, він знімає набряк з ясен і витягує гній. Але при патології у зростанні зубів препарати безсилі, вони можуть знімати біль лише на короткий проміжок часу.
4
Коли нічого не допомагає, а зуб мудрості болить більше 4-8 тижнів, при цьому ясна набрякає і з'являється стріляючий біль у вусі, зверніться негайно в будь стоматологічний кабінет. Зуби мудрості досить часто доводиться видаляти, так як вони зайві (їм не вистачає місця). Приводом для видалення може послужити і те, що зуби зміщують весь ряд. Після того як зуб вирвуть, біль пройде. В принципі, без зубів мудрості можна жити, тому не бійтеся, а сміливо звертайтеся до лікаря. Буває, що больові відчуття не проходять протягом кількох років, так що немає сенсу терпіти й мучитися.