Як намалювати жабу. казка горіхова гілка Як намалювати.

Малювати мешканців навколишніх полів, лісів і боліт - захоплююче заняття. Крім того, всілякі мишки, жаби, кроти, кролики та інші нерідко є героями казок. Правда намальовані з натури тварини та казкові персонажі можуть дуже сильно відрізнятися один від одного. Жаба з городу і жаба з «Дюймовочки» - це різні жаби, хоча і мають деякі спільні риси. Спробуйте намалювати казкову жабу . Вона вийде більш стилізованою, але в цілому пропорції її тіла точно такі ж, як і у жаби реальною.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - кольорові олівці;
  • - картинки з жабами або іграшка.
Інструкція
1
Визначте на аркуші місце, де буде фігурка жаби. Місце годі й розмічати, просто уявіть, де будете малювати. Найкраще це зробити посередині аркуша. Положення паперу може бути будь-яким.
2
Почніть малювати жабу з очей. Це чи не найхарактерніша її деталь. Намалюйте 2 досить великих кружечка на деякій відстані один від одного. Знайдіть приблизно середину верхньої лінії очі і з'єднайте її іншою з серединою нижньої лінії. У вас вийшло повіку. Намалюйте точно таку ж дугу і на другому оці. Дуги повинні «дивитися» в одну і ту ж сторону, інакше у жаби буде косоокість. Знайдіть центр райдужної оболонки ока і проведіть через нього коротку вертикальну лінію. Точно такий же зіницю намалюйте на другому оці.
3
З'єднайте очі злегка зігнутою лінією. Опукла частина спрямована в бік верхнього краю аркуша. Продовжіть цю дугу за зовнішні боку очей на відрізки, приблизно рівні половині відстані між очима.
4
Знайдіть середину проміжку між очима і подумки опустіть з цієї точки перпендикуляр на відстань, приблизно рівне висоті голови. З'єднайте цю точку з кінцями дуги, на якій розташовані очі.
5
Намітьте горизонтальну лінію приблизно посередині голови, за найбільшою її ширині. Відступите трохи від краю і обведіть лінію пожирнее, трохи не до ходячи до іншого її краю. Від кінцевих точок проведіть вниз сходяться лінії. У вас вийшов трикутний рот.
6
Овал тулуба почніть малювати трохи вище краю підборіддя. Ведіть лінію вниз. Намалюйте широкий овал, майже коло. Жаба вийде товста. Закінчите лінію тулуба з іншого боку на рівні її початку. Усередині тулуба, відступивши трохи від краю, можна намалювати ще один овал - черевце.
7
Намалюйте передні лапки жаби. У верхній частині тулуба трохи відступите від лінії овалу і проведіть вниз 2 короткі паралельні лінії на невеликій відстані один від одного. Під довільним кутом проведіть ще 2 лінії. Закінчите лапу пензлем з 5 п'яльцями. Точно так само намалюйте іншу лапку.
8
Наріісуйте задні лапки. З лівого боку тулуба, приблизно на відстані 1/3 висоти овалу, проведіть коротку пряму лінію вліво і вгору. Від кінцевої точки цієї лінії проведіть відрізок, паралельний бічного краю аркуша. Він повинен закінчуватися трохи нижче овалу. Знизу до цих ліній проведіть паралельні. Закінчите лапку пензлем. Намалюйте другий жаб'ячу ногу симетрично першою.
9
Намалюйте що-небудь корисне для жаби. Це може бути лист, на якому вона сидить. Він являє собою великий горизонтальний овал, далека частина якого не видно з-за тулуба жаби. Можна намалювати горіхову шкаралупу для Дюймовочки. Вона являє собою полуовал, що стоїть на випуклої частини.
Корисна порада
Казкова або іграшкова жаба може бути будь-якого кольору. Для справжньої виберіть природні кольори.