Як почистити біле хутро кролика.

Білий хутро кролика вимагає постійного догляду. Його необхідно регулярно вибілювати, чистити, просушувати. Це можна робити, як у фахівців в хімчистці, так і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Якщо хутро не сильно забруднився, то в першу чергу відсічі підкладку. Візьміть таз, в нього насипте крохмалю або манної крупи кілограма 2-3. Опустіть туди шубу. Руками «искупайте» її в сухому вмісті таза. Після цього ретельно витрусіть хутро, а потім пропилесосьте його спеціальною одежної щіткою. Весь бруд вбереться в крохмаль, а річ знову стане білою і пухнастою.
2
Якщо ж забруднення сильне, то виколоти виріб, а потім акуратно вичистіть його щіткою. На брудне місце нанесіть кашку, що складається з крохмалю або паленої магнезії з додаванням очищеного бензину. Причому робіть це проти ворсу. Речовина вбере в себе бруд. Потрусив його із шуби. Потім знову акуратно виколоти шубу і вичистіть її щіткою. Після того, як хутро повністю висохне, розчешіть його щіткою. Якщо забруднення з вироби не до кінця зійшло, то почистите його таким способом ще кілька разів. У підсумку до хутра повернеться колишня білизна і чистота.
3
Якщо на білій шубці з кролика з'явилося жирну пляму, то вам допоможуть висівки. У таз насипте пшеничних або житніх висівок. Поставте його на вогонь. До тих пір, поки не стане занадто гаряче, помішуйте вміст таза рукою. На забруднену ділянку хутра насипте гарячих висівок. Потім акуратно перетирають це руками. Вичистіть цілком весь виріб, а особливо забруднені місця почистіть кілька разів. Обтрусіть шубку. Розчешіть щіткою хутро.
4
Якщо хутро пожовтів, то розчиніть у воді по інструкції таблетки перекису водню. Потім додайте трохи нашатирного спирту. Змочіть хутро отриманим вами розчином. На свіжому повітрі висушіть виріб.
5
Для того, щоб під час зберігання захистити від жовтизни біле хутро кролика, можна вчинити так. Зшийте марлевий мішок, краще, якщо він буде в два шари. Замочіть його на деякий час в розчині синьки. Добре відіжміть. Потім хутряний виріб помістіть в цей мішок і залиште його там на довгий час.
Зверніть увагу
Дія будь-якого обраного вами способу з очищення білого хутра кролика спочатку потрібно перевірити на малопомітній невеликій ділянці вироби. Якщо не відбулося жодних небажаних реакцій, то можна сміливо приступати до процедури. Однак, щоб бути повністю впевненим у тому, що річ не зіпсується, віднесіть її до фахівців в хімчистку.