Як знайти в асьці людини. Як в асьці додавати людей.

ICQ - це не тільки зручний сервіс для оперативного обміну швидкими повідомленнями з друзями та близькими по всьому світу, але і відмінний спосіб знайти нових друзів. ICQ має зручну функцію розширеного пошуку, за допомогою якого ви можете знайти будь-якої людини. Також, якщо ви хочете знайти новий контакт, щоб поспілкуватися саме зараз, ви можете в пошуку встановити спеціальний фільтр і знайти людей, які в даний момент знаходяться онлайн.
Вам знадобиться
  • - програма ICQ/QIP
Інструкція
1
Встановіть QIP і запустите його під своїм номером ICQ і правильним паролем.Щелкніте по значку з лупою - відкриється вікно пошуку людей, зареєстрованих по всій мережі мессенджера.
2
Якщо ви вже знаєте номер людини, з якою хочете спілкуватися - достатньо буде ввести в віконце «Шукати ICQ #» потрібний номер і натиснути «Пошук». Також тут можна набрати ім'я, прізвище, по батькові та нікнейм людини, який вам потрібен, якщо ви не знаєте його номер.
3
Якщо ж ви хочете вказати більше параметрів пошуку - натисніть «Розширений пошук» або «Глобальний каталог».
4
Тут у вас є безліч перспектив у пошуку цікавих людей - ви можете вказати підлогу необхідного людини, її вікові рамки, місто проживання, ключові слова інтересів, професію, і навіть сімейний стан. Натисніть пошук з встановленою галочкою «Тільки в мережі», якщо вам потрібні люди онлайн, або звичайний пошук, якщо ви хочете більш широких результатів. Внизу висвітиться список користувачів, що підходять під ваші параметри. Пошук не займе більше декількох секунд.
5
Ви можете розглянути User Info кожного з них (дані про користувача) і вибрати самого відповідного співрозмовника, а потім клацнути двічі по користувачеві і відправити йому повідомлення. Також ви можете додати користувача в список контактів з вікна пошуку, запросити авторизацію і дозволити додавання в ваш список, якщо ви самі вимагаєте авторизації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ED2ViDnxn6U