Як уникнути аварії. Як відчувати себе впевнено за кермом.

За статистикою, більшість аварій можна уникнути, якщо вчасно вжити заходів. Головна причина всіх ДТП - це швидкість, адже найчастіше зіткнення відбуваються через те, що не вистачає часу на повну зупинку автомобіля.
Інструкція
1
Категорично відмовтеся від алкоголю, коли сідаєте за кермо. Пам'ятайте, що саме дана пагубна звичка є причиною багатьох аварій. Також уважно стежте за швидкістю, адже більшість сучасних автомобілів обладнані якісною звукоізоляцією, яка заважає дійсному сприйняттю швидкості.
2
Обов'язково пристебніть ремені безпеки, коли сідаєте в автомобіль. За статистикою, близько 90% водіїв нехтує цим, хоча правила дорожнього руху зобов'язують робити це. Придбайте спеціальні ремені іноземного виробництва, які дозволяють зменшити тиск на груди і живіт.
3
Намагайтеся не відволікатися від дороги. Головну небезпеку становлять ваші пасажири, які їдуть з вами. Адже розмови, обговорення - все це заважає зосередитися при русі.
4
Вимкніть мобільний телефон, на який також йде багато уваги. Якщо у вас заплановані якісь важливі переговори або екстрені дзвінки, то краще зупиніться на узбіччі і спокійно поговоріть. Бездротова гарнітура хоч і дозволена, але все-таки телефонна розмова відволікає. Ви будете думати про співрозмовника, а не про дорогу.
5
Не сідайте за кермо під час сильної втоми і втоми. Пам'ятайте, що в такому стані дуже знижується швидкість реакції. Не старайтесь привести себе до тями за допомогою чашки кави або енергетичних напоїв. Відчувши втому, зупиніться, вийдіть з автомобіля і трохи розімніть. Після цього подрімайте хоча б годину і продовжуйте шлях.
6
Будьте уважні з подушками безпеки, які рятують життя при аварії . Адже удар подушки можна прирівняти до сильного удару кулаком, від якого найчастіше страждають очі. В деяких випадках це призводить до втрати зору, тому при наявності подушок безпеки обов'язково пристібайтеся.