Як вилікувати нежить у місячну дитину. Нежить у місячної дитини.

Більше всього на світі батьки хочуть, щоб їх малюк не хворів. Але на жаль, це практично неможливо. Якщо нежить з'явився у немовляти, то до цього потрібно поставитися дуже серйозно. Адже між його носовими перегородками відстань маленьке, а немовлята не вміють дихати ротом. Тому нежить може завадити дитині спати і приймати їжу. Через це малюк стає плаксивим і дратівливим.
Вам знадобиться
  • - ромашка аптечна;
  • - морська сіль;
  • - спринцівка;
  • - дитяча піпетка;
  • - градусник;
  • - дитячі краплі від нежитю або алергії.
Інструкція
1
Перш за все, батькам потрібно визначити, що викликало нежить. Це може бути інфекція або алергічна реакція. Якщо крім нежиті у дитини піднялася температура, з'явився кашель, швидше за все, це інфекційне захворювання. З таким нежиттю впоратися можна досить швидко, протягом тижня. Можна скористатися краплями для немовлят або відварами з лікарських трав. Але не забувайте проконсультуватися у педіатра.
2
Алергічний нежить часто пов'язаний з реакцією на пилок рослин, що буває звичайно навесні і влітку. Або так може проявлятися реакція на домашніх тварин або пил. Алергічний нежить може протікати як з температурою, так і без неї. При алергічній нежиті часто бувають водянисті виділення у великій кількості. Також треба звернути увагу на інші ознаки алергії - почервоніння слизової оболонки очей, чхання. Якщо педіатр ставить діагноз «алергічний риніт», то в лікуванні даного захворювання використовують антигістамінні засоби - краплі або сироп для грудних дітей.
3
Для того щоб допомогти малюкові впоратися з нежиттю, потрібно промивати його носик за допомогою спринцівки розчином ромашки або морської солі. Роблять це 5-6 разів на день. Спочатку закапайте розчин в обидві ніздрі за допомогою неострой піпетки, а потім звільніть ніс спринцовкой. Робити цю процедуру треба дуже акуратно, щоб не пошкодити слизову вашого малюка.
Зверніть увагу
Ваш малюк може відмовлятися від їжі і плакати ночами через неможливість нормально дихати.
Корисна порада
Обов'язково зверніться до лікаря, щоб визначити алергічний або інфекційний нежить у малюка.