Як плести фенечки з ниток. плетемо браслети.

Фенечки з різнокольорових ниток, зав'язаних вузликами - символ дружби і радості, і сьогодні їх із задоволенням роблять вручну і дівчата, і хлопці, щоб носити самостійно або піднести в подарунок близьким людям і друзям. Фенічка з ниток може урізноманітнити ваш зовнішній вигляд, зробити його більш яскравим і неформальним, а навчитися плести такі фенечки можна за лічені хвилини.
Вам знадобиться
  • нитки муліне
Інструкція
1
Оберіть кольори ниток, з яких ви будете плести браслет, і потім наріжте різнокольорові нитки муліне на 8 відрізків однакової довжини. Зазвичай достатньо брати довжину трохи більше метра - тоді вам вистачить ниток і для самої фенечки, і для того щоб зробити зручні зав'язки у вигляді кісок.
2
Кінці ниток зв'яжіть в вузол, залишивши хвостик для зав'язки, і прикріпіть його до спинки дивана за допомогою англійської шпильки.
3
Розподіліть нитки по квітам один за одним так, як ви плануєте бачити ці кольори на готової фенечки, і нарешті, приступайте до плетіння. Техніка плетіння дуже проста - візьміть крайню зліва нитку і починайте обв'язувати подвійними вузликами все нитки, що знаходяться праворуч від неї.
4
Послідовно обв'яжіть другу, третю, четверту і всі залишилися нитки, поки ліва нитка не виявиться з правого краю фенечки. Знову перейдіть до крайньої зліва нитки - тепер ця нитка буде іншого кольору.
5
Продовжуйте обв'язувати подвійними вузликами найближчі до неї сусідні нитки, а потім, коли ця нитка також перейде вправо, переходьте назад вліво. Таким чином, продовжуйте плести лінії вузликів зліва направо, міняючи нитки місцями - незабаром ви побачите, що фенечка формується у вигляді полотна з діагональними лініями різних кольорів.
6
Плетіть такі діагональні лінії до тих пір, поки не наростите потрібну довжину фенечки. Коли фенечка досягне потрібної довжини, зав'яжіть вузлик і сплетіть на кінці косичку.
7
Освоївши найпростіший метод плетіння, ви можете сплести фенечку з більш складним візерунком - «ялинкою». До середини ряду плетіть описаним вище способом, а потім починайте плести з правого краю, спрямовуючи вузлики до центру справа наліво.
8
У центрі зв'яжіть дві нитки вузлом - вийшла лінія буде нагадувати стрілочку, спрямовану вниз. Поєднуючи різні візерунки плетіння, ви зможете створювати цікаві та оригінальні фенечки, які доповнять будь-який стиль.