Як приклеїти черепашки. на Яких морях є мушлі.

Природні матеріали - це величезний простір для творчості. З їх допомогою можна робити картини, панно, прикрашати інтер'єри, придумувати дитячі фігурки - наприклад, ви можете зробити оригінальний інтер'єрний натюрморт з черепашок, який прикрасить стіну будь-якого будинку, а також стане відмінним подарунком для ваших друзів.
Вам знадобиться
  • - фанера;
  • - мушлі;
  • - сухоцвіти;
  • - клей.
Інструкція
1
Для виготовлення такого панно вам буде потрібно міцна фанера близько 1 см завтовшки, ракушки , обламані у вигляді вузьких довгих пелюстків, а також сухоцвіти, засушені листя, квіти, стебла і багато іншого, що може прикрасити ваш натюрморт.
2
Для того щоб черепашки міцно трималися на основі, приклеюйте їх термоклеем з клеїть пістолета. Підготуйте поверхню для приклеювання композиції - фанерний лист зашліфуйте дрібним наждачним папером на лицьовій стороні і на торцях, а потім придумайте, як саме на дошці розташовуватимуться квіти з черепашок.
3
Виберіть фоновий матеріал, який буде вдало доповнювати композицію - це може бути щільна тканина будь-якого природного відтінку, яка також повинна відповідати кольору обраної вами рами, в яку буде оформлена картина. Раму ви можете пофарбувати власноруч, або вибрати готову.
4
На основу з фанери і тканини викладіть частини майбутньої композиції. Розподіляйте пелюстки з черепашок навколо квіткових серединок, викладіть листя і стебла, визначте, де будуть розташовуватися декоративні елементи - листя, сухоцвіти і так далі. Визначте місце розташування головних і другорядних фігур в композиції.
5
Зайві предмети приберіть - не перевантажуйте панно надмірною кількістю елементів. Коли ви досягнете максимально гармонійного вигляду вашого панно, починайте послідовно приклеювати до основи її елементи.
6
Нагрейте клейовий пістолет і приклейте серединку квітки - від неї ви будете відштовхуватися, вибудовуючи загальну картину. На кожен окремий пелюстка із черепашки крапайте одну-дві краплі гарячого клею і приклеюйте черепашку на основу близько серединки.
7
Потім, намагаючись не зрушити попередній пелюстка, приклеюйте наступний - і так до тих пір, поки пелюстки з черепашок не утворюють навколо серединки повний круг. Потім приклейте стебло і листя квітки і нарешті, другорядні декоративні елементи картини.
8
Коли клей висохне, критично погляньте на панно і подумайте, чи не варто в чомусь доповнити або змінити його. Зріжте елементи, що виходять за межі картини і оформите її в рамку. Покрийте черепашки і сухоцвіти лаком для довговічності.