Як зробити браслет дружби. Як робити різнокольорову феньку.

І підлітки, і дорослі носять різнокольорові фенечки, сплетені з ниток, але мало хто пам'ятає про те, що традиційно фенечки несли в собі глибокий сенс, і спочатку вони вважалися символом дружби і дарувалися друг другу з певними намірами та побажаннями. Кольори фенечек обов'язково продумувалися - різні поєднання кольорів містять в собі певну символіку. Ви можете її вивчити, щоб сплести браслет дружби, підходящий за кольорами саме тій людині, якій ви хочете його подарувати.
Інструкція
1
Візьміть різнокольорові нитки муліне і наріжте їх на вісім відрізків метрової довжини. Ниток може бути і більше, якщо ви хочете, щоб браслет був ширший, але їх кількість завжди повинно бути парним. Нитки на кінці зв'яжіть в вузол і прикріпіть до будь-якого м'якому і нерухомому підставі шпилькою.
2
Розташуйте нитки майбутньої фенечки в тому порядку, в якому повинні розташовуватися кольорові смужки на майбутньому браслеті. Починайте плести браслет зліва направо - крайній лівій ниткою обв'яжіть подвійним вузлом найближчу праву нитку, а потім продовжуйте обв'язувати такими ж подвійними вузликами кожну наступну нитку, поки не дійдете до кінця ряду.
3
Потім знову перейдіть до лівого краю фенечки - тепер там буде інша нитка. Повторіть попередні дії - обв'яжіть подвійними вузликами всі нитки, а потім знову перейдіть до лівого краю.
4
Плетіть фенечку таким чином, поки не доплетете її до потрібної довжини. У підсумку ви отримаєте вузьке полотно з візерунком з кольорових похилих смужок.
5
Вибираючи колір для браслета дружби, керуйтеся тими почуттями, які ви в нього вкладаєте, а також особливостями характеру і стилю вашого друга. Білий колір в Фенечке означає чистоту і божественність, синій - спокій і небо, червоний позначає любов і пристрасть, а червоно-білий браслет символізуватиме вільну любов. Зелена фенечка стане символом життя і родючості, а фенечка з жовтим, червоним і зеленим кольорами стане хорошим подарунком для растамана і любителя реггі-музики.
6
Якщо ваш друг - шанувальник групи «Аліса», подаруйте йому чорно-червону фенечку, а якщо друг захоплюється магією і містикою, сплетіть йому фенечку з чорних і фіолетових ниток.