Як вибрати радіокеровану машину. Як підключити машинку на радіокеруванні до пульта.

Радіокерована модель може доставити чимало радості і дітям, і дорослим-колекціонерам. Такі моделі випускаються в різних масштабах, у них різні типи двигуна і різні варіанти шасі. Як вибрати машинку, яка підійде саме вам чи вашій дитині? У колекціонерів зазвичай питань не виникає, оскільки кожен з них збирає моделі певного типу і певного масштабу. Якщо ж ви тільки хочете заснувати свою колекцію або купуєте машинку в якості іграшки, врахуйте декілька моментів.
Інструкція
1
Зверніть увагу на масштаб. Найбільш поширений масштаб - 1/8 і 1/10. Чим більше знаменник дробу, тим дрібніше машинка. Модель 1/8, відповідно, буде крупніше тієї, що 1/10. Купуючи машину для дитини, зупиніть свій вибір саме на цих масштабах. Випускаються і більші машини, в масштабі 1/5. Це досить великі автомобілі, найчастіше з бензиновим двигуном. Досить часто можна зустріти і більш дрібні модельки, 1/12, 1/16 і навіть 1/18. Вони користуються попитом в основному у колекціонерів.
2
Який тип двигуна вам більше до душі? Він може бути як електричним, так і внутрішнього згорання. Для дітей переважніше електродвигун, а для подарунка дорослій може бути будь-хто. Двигун внутрішнього згоряння дає більшу потужність, ніж електричний. Також поцікавтеся, де можна купити паливо до даної моделі. Як правило, радіокеровані автомобілі їздять на паливі на основі метанолу. Паливо це коштує досить дорого, до 2 тисяч руб за 4 л.
3
У кожного типу двигунів є свої плюси і мінуси. Головний недолік електродвигуна в тому, що рух моделі дуже сильно залежить від зарядки акумулятора. 15-20 хвилин - межа для однієї зарядки. Проте машина з електродвигуном не шумить і не забруднює навколишнє середовище.
4
Огляньте шасі. Вони бувають декількох типів, залежно від призначення автомобіля. Шасі типу «Формула-1» гарні на рівній поверхні. Машини такого типу можуть давати велику швидкість. Для їзди по пересіченій місцевості краще підійдуть шасі «Траки» або «Монстр».
5
Дізнайтеся максимум можливого про систему управління моделлю. Деякі автомобільчики можна запускати, ледь вийнявши з коробки. Але є й моделі, які потрібно збирати. Переважно, звісно, «готові до вживання», проте вони можуть дуже сильно різнитися за ціною.
6
Поцікавтеся, на яких акумуляторах працює модель. Тут все залежить від мети, для якої купується модель. Для серйозних змагань краще вибирати батареї подорожче, але потужніше. Для гри або домашніх гонок в принципі підійдуть будь-які. Головне, щоб їх можна було легко купити.
7
Перевірте комплектацію. Незалежно від того, який тип двигуна ви вибрали, у машини повинні бути шасі, кузов, регулятор швидкості. Для машини з електродвигуном повинен бути акумуляторні батареї та зарядний пристрій. Для автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння - паливо, пляшечка для заправки, пристрій для напруження свічки і 4 батарейки. Якщо модель відноситься до класу «Ready To Run», то все необхідне там вже є і розставлено на місця. Але деякі моделі необхідно доводити до розуму або навіть збирати з частин, які можна купувати і окремо.
Корисна порада
Кузов машини можна купити окремо, як, втім і інші деталі.
Машинка з радіоуправлінням, як і будь-яка інша іграшка, повинна, насамперед, приносити дитині радість. Тому так важливо при виборі машинки враховувати не тільки вік малюка, але і його звички та уподобання, щоб іграшка стала по-справжньому улюбленою.
Інструкція
1
Оберіть тип двигуна машинки. Іграшка може працювати на електриці або використовувати справжню систему внутрішнього згоряння, що робить іграшкову машинку схожою на справжній дорослий автомобіль. Машинка з електричним двигуном коштує дешевше і добре підходить дітям молодшого віку, оскільки нею простіше управляти. До того ж вони не виділяють вихлопів, тому їх можна використовувати в закритих приміщеннях.
2
Визначтеся з необхідними можливостями управління машинкою. Одні іграшки, дешевші, можуть рухатися тільки вперед і назад, чого цілком достатньо для маленької дитини. Дітям же старшого віку така машинка з радіоуправлінням швидко набридне, тому для них краще вибирати з тих моделей, які можуть не тільки їздити, але і повертати в різні боки, що надасть дитині повну свободу дій під час гри.
3
Підберіть модель іграшкового автомобіля. Найчастіше зустрічаються гоночні машинки, які підходять для їзди по рівних поверхнях у квартирі або на спеціальних трасах, і оснащені значних розмірів колесами позашляховики з великим кліренсом, здатні подолати всілякі перешкоди і добре пристосовані для їзди на вулиці. Окрема група радіокерованих машинок включає в себе різноманітну будівельну техніку, яка може зробити гру дитини більш цікавою, додати в неї елемент творчості і творення.
4
Зверніть увагу на тип джерела енергії. Якщо не збираєтеся дуже часто використовувати іграшку, можна вибрати машинку з радіоуправлінням, що працює від звичайних батарейок, яких в економному режимі повинно вистачити досить надовго. Для частих і тривалих же ігор значно вигідніше придбати модель, яка живиться від акумуляторів. Їх можна буде підзарядити за допомогою спеціального пристрою, і машинка виявиться знову готової до гри.