Як прочистити туалет. дуже брудний унітаз ніж відчистити.

Час від часу може виникнути необхідність прочистити туалет . Процедуру цю складно назвати приємною, проте при певній вправності можна видалити засмічення з мінімальними витратами, скориставшись спеціальними пристосуваннями.
Вам знадобиться
  • - вантуз;
  • - хімічний засіб для прочищення каналізації;
  • - спеціальний трос;
  • - ємність для брудної троса;
  • - гумові рукавички;
  • - захисні окуляри.
Інструкція
1
Як прочистити туалет вантузомЕслі ви помітили, що вода в унітазі стала повільно йти, скористайтеся для прочищення туалету вантузом. Введіть в зливний отвір унітазу чашу вантуза так, щоб вода повністю прикрила розтруб. Зробіть кілька різких енергійних рухів, прокачувати вантуз. Для прочищення незначного засмічення достатньо десяти-п'ятнадцяти рухів. Про ефективність зусиль можна судити з того, як змінюється рівень води в унітазі - якщо вода почала йти, значить, процес «пішов» і засмічення незабаром ліквідується.
2
Як прочистити туалет хімічними средстваміЕтот спосіб можна вважати відносно «чистим», проте не варто забувати про те, що сильнодіючі хімічні засоби для очищення туалету можуть бути небезпечними при порушенні техніки безпеки. Визначте, який тип очищаючого кошти вам потрібен в даному випадку: лужний засіб швидко розщеплює жирові відкладення, кислота роз'їдає мило, волосся тощо. Ні в якому разі не використовуйте одномоментно кислотні та лужні очисники! Уважно вивчіть інструкцію і педантично дотримуйтеся всіх її пунктів - це дозволить уникнути надзвичайних ситуацій та хімічних опіків. Влийте потрібну кількість хімічного засобу в туалет і почекайте певний час, вказаний в інструкції. Якщо вода почала поступово йти, значить, засмічення ліквідується.
3
Як прочистити туалет тросікомВ особливо складних випадках ні вантуз, ні хімічні засоби не здатні прочистити засмічення. У цьому випадку можна скористатися тросом. Для прочищення туалету бажано використовувати спеціальні троси, які не дряпають фаянсовий поверхность.Вставьте тросик в зливний отвір унітазу і просуньте його вперед до упору. Обертайте ручку троса, одночасно обережно проштовхуючи його вглиб унітазу. При цьому тросик потрібно час від часу затягати, щоб запобігти появі кілець і загинів. Ввівши тросик на потрібну глибину, починайте обертати його у зворотний бік, поступово витягаючи тому. При цьому вода може різко піти - це означає що причина, що викликала засмічення, усунена. Врахуйте - на кінці троса може залишитися бруд, тому необхідно заздалегідь приготувати ємність, в яку ви зможете опустити брудний трос.
4
Якщо жоден з перерахованих вище способів не ліквідував засмічення, причина може бути в засміченні глибоких каналізаційних труб. У цьому випадку без допомоги фахівців не обійтися.
Зверніть увагу
Якщо ви виливаєте в унітаз брудну воду, користуйтеся спеціальними гратами - це запобіжить випадкове потрапляння в туалет великих предметів (ганчірок і т.п).
Корисна порада
Не кидайте в туалет засоби жіночої гігієни та будь-який папір, крім туалетного. Це дозволить запобігти засмічення.