Як вивести харчову міль.

Харчова міль може завестися навіть у самій чистій кухні. Зазвичай вона з'являється в крупах і сухих продуктах, які зберігаються досить довго. Розмножується міль дуже активно, тому вивести ця комаха нелегко. Але, якщо підійти до боротьби комплексно, позбутися від харчової молі можливо.
Інструкція
1
Якщо ви виявили у себе на кухні харчову міль, терміново перегляньте і переберіть всі крупи, мюслі, вівсяні пластівці, сухофрукти, приправи та інші схожі продукти. Яйця цього шкідника схожі на мережу павутини, личинки - з чорною голівкою, величиною близько 1 см. Без жалю викидайте заражені припаси. Врятувати їх не можна, а з них моль обов'язково перебереться на інші продукти, навіть якщо вони зберігаються в закритих упаковках - вони для молі не є перешкодою, за винятком скла і металу.
2
Вийміть всі ємності з припасами з скриньок і шафок, виставте на стіл. Ретельно протріть всі поверхні полиць водою з оцтом або лимонним соком. Відкрийте вікна. Нехай в кухню проникають світло і свіже повітря. Моль їх дуже не любить. Залиште ящики і дверці шаф відкритими на 2-3 години. Потім розкладіть по шафах і шухлядах квіти лаванди, апельсинові та лимонні кірки - харчова моль погано переносить їх запах. Також хорошим засобом проти цього шкідника є часник. Можна покласти по одному неочищеному зубчику в кожну ємність з крупою.
3
Не зайвим буде встановити всюди спеціальні пастки для харчової молі, їх можна купити в господарських магазинах. Пристрої схожі на трикутник з липкими нутрощами. Пастка пахне феромонами, моль летить на цей аромат і прилипає. Однією пастки вистачає приблизно на 8 тижнів. Їх треба періодично міняти. Навіть коли моль зникне, пристрої краще не прибирати: один-два шкідника будуть продовжувати вилітати ще довго.
Корисна порада
Найлегше не боротися з з'явилася в кухні харчової міллю, а запобігти її поширенню. Для цього треба не запасати багато продуктів про запас. Найкраще зберігати сипучі продукти в щільно закритих скляних банках. Після того, як ви принесли борошно або крупу з магазину, покладіть її на кілька годин в морозильну камеру. А найкращий варіант - зберігати всі сипучі припаси в холодильнику.