Як відправити електронку. Як відправити звичайний лист електронкою.

Серед різних дій, які користувач здійснює в мережі, немає нічого простіше відправки електронного листа чи e-mail. Ви можете скористатися для відправки листа як онлайн-інтерфейсом свого поштового сервера, так і спеціальною програмою (Microsoft Exchange ил The Bat), якщо у вас в параметрах налаштовані протоколи POP3 і SMTP для обміну листами з сервера. У цій статті ми розглянемо відправку повідомлення за допомогою програми для роботи з e-mail.
Інструкція
1
Відкрийте поштову программу.Найдіте в ній пункт створення нового листа. Наприклад, в Microsoft Exchange для цього потрібно в меню натиснути Compose і далі натиснути New Message, або викликати вікно нового листа поєднанням клавіш Ctrl + N.
2
В поле «Кому» введіть пошту адресата, наприклад user@mail.ru. Якщо лист має бути відправлено відразу декільком адресатам, запишіть всі адреси через кому.
3
У всіх програмах для роботи з електронною поштою є зручні і функціональні адресні книги - скористайтеся ними, щоб не вводити щоразу заново електронні адреси, які ви часто використовуєте. Відкрийте адресну книгу своєї програми і впишіть в неї список потрібних поштових адрес з іменами їх власників. Згодом при створенні листа ви можете відразу вибрати потрібний e-mail з адресної книги.
4
Введіть в основне поле текст листа, прикріпіть необхідні файли, відформатуйте текст листа. В поле з темою (Subject) вкажіть тему листа - без теми лист не буде помітним в поштовому ящику адресата.
5
Після того, як лист буде готово, натисніть «Відправити» або Send.Пісьмо буде відправлено, а потім ви можете перевірити наявність нових листів для вас на поштовому сервері за допомогою кнопки «Перевірити пошту».
6
Не забудьте перевірити, вирушило Чи ваш лист - при можливості, вимагайте повідомлення про доставку при відправці.