Як знайти зниклу посилку.

Безумовно, що з появою інтернету та електронної пошти, традиційна пошта стала стрімко втрачати свої позиції. Однак якщо з пересилкою листів і телеграм інтернет легко справляється, то посилки своїм близьким ми відправляємо поштою. Інших варіантів поки немає.
Вам знадобиться
  • - чек;
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Здавалося б, нічого не змінилося в процесі надсилання та отримання посилки. Ви йдете на пошту з уже готової до відправлення посилкою або купуєте в поштовому відділенні стандартний посилкової скриньку, кладете туди приготовлені до відправки речі, заповнюєте бланки відправлення, оплачуєте пересилку і отримуєте квитанцію - гарантію того, що ваша посилка не загубиться. Але реальність така, що суди буквально переповнені позовами від громадян, чиї посилки або загублені, або розкрадені, або прийшли з великим запізненням. Що ж слід зробити, якщо відправлена посилка довгий час не приходить?
2
Сьогодні кожному поштового відправлення присвоюється індивідуальний поштовий ідентифікатор. По шляху проходження з кожного етапу пересилання інформація про знаходження поштового ідентифікатора надходить в єдину систему обліку та контролю. Таким чином, завдяки їй ви маєте можливість відстежувати проходження поштового відправлення через інтернет.
3
Щоб знайти поштовий ідентифікатор, знайдіть на чеку, отриманому при відправці в поштовому відділенні 14-значний номер відповідно до внутрішньоросійськими та міжнародними стандартами.
4
Номер поштового ідентифікатора введіть в комп'ютер без дужок та прогалин. Як показує практика значна частина «зависання» міжнародних посилок відбувається на митниці. Якщо в процесі відстеження ви отримали інформацію «Передано митниці», то спробуйте подзвонити на митний пункт Пошти Росії. За наданими вами даними ви отримаєте відомості про місцезнаходження посилки.
5
Часто буває, коли ви вже отримали інформацію про посилку, в якій сказано, що вона «покинула місце міжнародного обміну», але її потім довгий час немає, то зверніться за інформацією в ваше поштове відділення. За встановленими нормативами термін проходження посилки від митниці до вашого поштового відділення не повинен перевищувати 7 днів.