Як зробити руки рельєфними. Як позбутися целюліту на руках.

Багато худорляві люди мріють надати рукам додатковий рельєф. Наростити м'язи допоможуть спеціальні силові вправи. Виконуйте наведений нижче комплекс щодня, і незабаром ви зможете пишатися своїми руками.
Інструкція
1
Встаньте лицем до стіни, праву руку покладіть на поверхню, ліву заведіть за поперек. З видихом зігніть праву руку в лікті і торкніться стіни грудьми. На вдиху випрямити руку. Зробіть ще 30-40 подібних віджимань і поміняйте руки місцями.
2
Ляжте на живіт, долоні покладіть під плечима, лікті направте в стелю, носочками ніг упріться в підлогу. На вдиху підніміться повністю над підлогою, утворюючи всім тілом планку. Тримайте положення 1 хвилину. Потім з видихом зігніть руки в ліктях і тягніться грудьми до підлоги. На вдиху поверніться в «планку». Зробіть 10-15 віджимань.
3
Візьміть в руки гантелі і виконуйте всі наступні вправи з ними. Встаньте прямо, руки витягніть перед собою. Робіть похитування вгору-вниз 1 хвилину. Розведіть руки в сторони і повторіть пружні руху.
4
Зігніть руки в ліктях і притягну їх до ребер. З видихом зробіть лівою рукою викид вперед, як у боксі. На вдиху поверніть руку у вихідне положення. З наступним видихом зробіть викид правою рукою. Повторіть вправу по 10-15 разів кожною рукою.
5
Опустіть руки з гантелями вздовж тіла. На вдиху підніміть їх через сторони вгору, з видихом опустіть знову вниз. Зробіть 20 підйомів.
6
Зігніть руки в ліктях, гантелі розташуйте близько плечей. На вдиху випрямити руки і підніміть гантелі вгору. З видихом зігніть руки в ліктях і поверніть гантелі до плечей. Повторіть вправу 20 разів.
7
Зігніть руки в ліктях і притисніть їх до боків, гантелі розташуйте близько плечей. На вдиху розігніть руки і опустіть гантелі до стегон. З видихом знову зігніть руки. Повторіть вправу 20-25 разів.
8
Візьміть одну гантелю, стисніть її в долонях, зігніть руки в ліктях і заведіть гантелю за голову. На вдиху розігніть руки і підійміть гантелю над головою. З видихом зігніть руки в ліктях і опустіть гантелю до спини. Зробіть вправу 20-25 разів.