Як малювати вівчарку.

Не всі можуть похвалитися вмінням швидко і точно намалювати побачене, особливе якщо це не статичний предмет, а жива вівчарка. Багато обмежуються зображенням будиночка або квіточок. Однак якщо доля не обдарувала вас талантом художника, це не означає, що вам доведеться відмовитися від задоволення взяти в руки олівець або фарби і залишити на папері правдиве зображення собаки. Навчитися малювати вівчарку можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - альбоми для малювання;
  • - книги з мистецтва;
  • - книги з біології;
  • - олівці;
  • - ластик.
Інструкція
1
Знайдіть вподобане вам зображення вівчарки і расчертите його на дрібні клітини. Якщо це малюнок з книги, попередньо відскануйте або зніміть копію, щоб не псувати зображення. Підготуйте лист паперу, розмічений такою ж кількістю клітин - вони повинні бути чіткими, але не дуже яскравими. Краще якщо їх розмір буде збігатися з величиною клітин, на які ви розбили малюнок вівчарки - так вам не доведеться думати про зміну пропорцій. Переносите малюнок на папір по получившимся дрібним деталям, а потім прикрасьте, щоб не було видно решітки.
2
Підберіть в магазині або через пошук в інтернеті книгу з уроками, які пояснюють як намалювати вівчарку. Недолік цього способу лише в тому, що вам необхідно буде починати із зображення самих дрібних деталей, які потім потрібно буде прати, поступово переходячи до самому малюнку вівчарки. Однак після кілька спроб ви зможете малювати вівчарку і без виконання попередніх операцій.
3
замальовувати всіх зустрічаються вам вівчарок - не цілком, а окремі частини тіла. Витратьте кілька днів на зображення хвостів або лап, приділіть увагу голові, вухах - чим більше елементів ви виділите, тим краще. Поступово ви почнете відчувати закономірності, згідно з якими складено тіло вівчарки, і ваша рука почне автоматично правильно описувати контури тіла цієї граціозної собаки.
4
Знайдіть знайомих, у яких живе вівчарка і поспостерігайте за нею. Особливу увагу варто приділити двом моментам: динаміці і статиці. Вивчіть анатомію тварини, а також те, як змінюються обриси м'язів під час руху, як відбувається управління суглобами. Уважно прослідкуйте за мімікою собаки.
5
Вивчайте енциклопедії, присвячені не тільки мистецтву малюнку, але також розповідають про особливості будови тіла тварин і зокрема вівчарок. Почніть вчитися малювати вівчарку з зображення її скелета, м'язової системи, а потім приступайте до начерками справжньою собаки.