Як навчитися повільним танців. Як навчитися танцювати повільний танець.

Неспішна музика, плавні рухи, і немає нікого на землі крім вас двох ... Повільні танці - не тільки спосіб познайомитися або зблизитися, але й крок до примирення і навіть привід зробити пропозицію руки і серця. Але щоб овіяна ці моменти ореолом романтики, потрібно як мінімум навчитися танцювати.
Інструкція
1
Багато хто думає, що немає нічого простішого, ніж станцювати повільний танець. Що ж, напевно, так, якщо у вашому уявленні цей романтичний момент виглядає як банальна «топталки» на одному місці під музику. Насправді, танець зберігає в собі багато тонкощів, таких наприклад, як положення рук. Якщо пара знаходиться не наодинці (ювілей бабусі чи корпоративна вечірка), руки партнера повинні знаходитися на талії, а не сповзати нижче, навіть якщо дуже хочеться.
2
Дотримуйтесь дистанцію і намагайтеся дивитися в очі партнерці (-у). Це говорить якщо не про любовні почуття, то про прояв поваги до неї. Якщо ви ігноруєте її, розглядаючи сусідні пари, або вихваляєте красу її очей, втупившись на декольте, навіщо тоді ви взагалі запросили її танцювати?
3
Не бійтеся зробити незручного руху або наступить на ногу. Зрештою, таке бувало з усіма, і нічого страшного в цьому немає. Досить буде вибачитися, а може, ви ще разом сміється над власною незграбністю. Хіба буде краще, якщо ви будете нудьгувати на святі, так і не потанцювавши з тим, з ким так давно хотіли це зробити?
4
Постарайтеся розслабитися. Танець - це легкі, гармонійні руху двох людей, що з'єднують їх в одне ціле. Слухайте музику, ловіть такт і рухайтеся. У повільному танці, як і в багатьох інших, ритм задає партнер. Не бійтеся проявляти ініціативу, адже партнерці буде складно вести вас, намагаючись врятувати ситуацію.
5
Якщо ви хочете навчитися танцювати вальс або просто бажаєте «блиснути» перед гостями на власному весіллі, потренуйтеся не вдома біля дзеркала, а в студії танцю. Або виберіть в якості вчителя терплячого професіонала, який володіє мистецтвом танцю. Він зможе вас контролювати, хвалити і вказувати на помилки, коли це буде необхідно. Заняття дадуть вам шанс розслабитися і красиво станцювати, а точніше, прожити ці кілька хвилин в обіймах мелодійної музики і коханої людини.
Є люди, яких не хвилює, чи вміють вони танцювати чи ні. Найчастіше вони просто впевнені, що, як тільки заграє гарна мелодія, вони закружляють у повільному танці. Але, на жаль, трапляється так, що людина виглядає неповоротким і незграбним. Тому, щоб освоїти мистецтво танцю, важливо запам'ятати деякі правила.
Інструкція
1
Будь танець полягає в собі кілька нескладних фігур. Їх може освоїти будь-який бажаючий. Звичайно, існують і складні рухи, але на перших порах вам потрібно опанувати простими. Тому не поспішайте і не квапте подій. Для того щоб стати по-справжньому прекрасним танцюристом, згадайте мамин рада тримати рівно спину. Адже саме пряма спина і піднята голова компенсують незграбні кроки і непотрапляння в музичний ритм. Починаючи танець , потрібно прислухатися до такту мелодії, і рівно, без суєти повторювати основні рухи. І у вас все вийде.
2
Тримайте дистанцію. Дотримуйтесь невеликий простір між вами і партнером, так ви зможете легко відповідати на рухи партнера. І пам'ятайте, головне - під час танцю дивитися на партнера. Дуже важливо, щоб ви трималися впевнено. Розслабтеся і не скупіться на посмішки.
3
Вивчіть кілька вправ, які допоможуть вам у вивченні різних танцювальних рухів. Для додання гнучкості підійде вправу "Ейфелева вежа": ступні впираються в підлогу, а корпус тягнеться вгору. Потім, не відриваючись від підлоги, нахиляйтеся в різні боки. Для гнучкості рук можна зробити наступне: по черзі піднімати руки і робити ними кругові рухи, починаючи з кисті і закінчуючи всієї руки.
4
Хто головний в танці - однозначної відповіді немає. Що стосується партнера, то він повинен вести партнерку ввічливо і тонко. Будь-якій жінці подобається галантність і, звичайно, компліменти, але все потрібно в міру. Не варто притискати її надто сильно, але і вести занадто мляво. Головне - триматися в ритмі. Для партнерки є тільки одна порада: уважно вловлювати кожен рух партнера і давати йому можливість вести вас.
5
Якщо ви вирішили вчитися танцювати у професіоналів, на перші заняття візьміть з собою кого-небудь зі своїх знайомих. Такі глядачі завжди зможуть оцінити вас з боку і підтримати потрібним радою.