Як вилікувати лицевий нерв. неврит лицьового нерва прогрівання.

Неврит лицьового нерва може виникнути раптово на тлі вірусних інфекцій, інтоксикації, простудних захворювань, хворих зубів, після стоматологічного лікування і т.д. Просто одного разу вранці людина відчуває біль з одного боку особи, перекошується очей, рот, стає неможливо приймати їжу і розмовляти, навіть чищення зубів перетворюється в цілу проблему.
Вам знадобиться
  • - консультація невропатолога;
  • - стаціонарне лікування;
  • - курс доліковувалася терапії.
Інструкція
1
Щоб позбутися від цього захворювання, потрібно негайно прийняти нестероїдний протизапальний засіб і звернутися до невропатолога. Чим раніше буде розпочато лікування, тим більше вірогідності, що воно буде успішним. Ніяких народних методів для лікування трійчастого нерва не використовуйте, оскільки цим ви затягніть час, і лікуватися доведеться довше. Тільки в умовах стаціонару можна добитися повного лікування. Жоден невропатолог не призначила амбулаторної терапії.
2
У стаціонарі проводиться курс антибактеріальної терапії, фізіотерапевтичне лікування, внутрішньовенні крапельниці з препаратами, що поліпшують кровообіг головного мозку. Призначається курс протизапальної гормональної терапії, заспокійливі уколи.
3
Курс лікування може тривати від 14 до 30 днів залежно від результатів терапії. У деяких випадках повне відновлення займає від півроку до року. Весь цей час наявна асиметрія особи і пацієнту призначається голковколювання, рефлексотерапія, гімнастика лицьових м'язів, масаж. Ще в стаціонарі починає проводитися корекція пластиром. Для цього хворий перед дзеркалом фіксує брову, очей, губи, пластиром в нормальне положення на 2-3 години кілька разів на день.
4
Якщо пацієнт не вчасно звернувся до невропатолога, то патологія і асиметрія може залишитися на все життя. Після виписки зі стаціонару, крім призначених препаратів і процедур, можна прогрівати лицьовий нерв парафіновими компресами, червоними і синіми лампами, сіллю. Обов'язково потрібно пройти додатково повний курс голкотерапії, рефлексотерапії, зробити магнітно-резонансну томографію головного мозку, тому що дуже часто неврит розвивається на тлі розсіяного склерозу або внутрішньочерепного тиску.
5
Тільки після повного курсу лікування, виконання всіх необхідних процедур, можна сподіватися на повне лікування і відновлення симетричної форми обличчя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lQvNRSZfZGY
Інфекційні захворювання, травми, недостатнє кровопостачання нерідко призводять до невриту . Неврит - це запальне захворювання, ураження периферійного нерва. Воно зазвичай дуже болісно.
Інструкція
1
Встановити причину захворювання може тільки лікар, самостійно ви можете зняти больовий синдром за допомогою рецептів народної медицини. Наприклад, кожен день розтирайте хворе місце ведмежим або Борсучим жиром. Курс - не менше одного місяця, іноді його слід продовжити ще на деякий час. Рекомендовані ванни з додаванням відвару вівса, шавлії. Після ванни натріть хворе місце соком хрону або чорної редьки. Така растирка зменшить біль.
2
Зверніться до професійного грамотному масажиста. При невриті рекомендований точковий масаж. Самомасаж малоефективний, але іноді немає іншого виходу, тому ефект від масажу полегшить і зніме біль. Масажуйте певні акупунктурні точки. Кілька точок розташовуються на Безіменному пальці руки. Розітріть палець, масажуючи всю поверхню. Ще одна точка розташована на нозі, знаходиться вона між мізинцем і безіменним (четвертим) пальцями. Натискайте на неї протягом трьох хвилин.
3
Дане лікування спрямоване на усунення симптомів захворювання. Вилікувати неврит остаточно можливо тільки за допомогою професійних медичних препаратів. Призначити їх може тільки фахівець. Терапія повинна бути комплексна. Можливе застосування масажу з елементами мануальної терапії. У деяких випадках після першого сеансу болі зникають назавжди. Якщо біль гостра, ні про яку мануальної терапії не йдеться. Лікар призначить ін'єкції, електрофорез або інше фізіо-лікування.
4
У деяких пацієнтів біль наростає при стресовому, депресивному стані, тому навчитися вчасно розслаблятися - це ваше головне завдання. У цьому вам може допомогти спокійна музика, голоси природи. Намагайтеся не нервувати через дрібниці. А при сильному хвилюванні застосовуйте дихальну гімнастику, яка здатна вас заспокоїти. Виявити точне місце, де передавлений нерв, а значить, вилікувати неврит, під силу тільки фахівцеві. Полегшити біль ви можете самостійно, але самолікуванням займатися не варто, щоб не погіршити ситуацію зі здоров'ям.