Як з'єднати плінтус в кутку. дерев'яний куточок зістикувати в кутку.

Акуратно встановлений плінтус надає закінчений вигляд будь-якому приміщенню. Особливої уваги при установці плінтуса вимагають кути приміщення. Пластикові плінтуса комплектуються куточками, що з'єднують відрізки плінтуса в розі, а ось дерев'яний плінтус доведеться запиляти таким чином, щоб його кут вийшов красивим.
Вам знадобиться
  • - комплект кутових аксесуарів;
  • - стусло;
  • - ножівка з пилою зубом вниз;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - дриль;
  • - саморізи.
Інструкція
1
Почніть монтаж плінтуса в кутку з розмітки. Відріжте необхідні шматки плінтуса. Якщо кут складної конфігурації, наприклад, виступ, то шматків може бути більше двох.
2
Якщо плінтус пластиковий, то демонтуйте знімну панель і підберіть до нього повністю сумісний внутрішній або зовнішній куточок. Вставте відрізок плінтуса до відповідного куточок і, щільно притиснувши до підлоги і стіни, прикріпіть його на місце за допомогою самореза або дюбель-цвяха. Якщо плінтус має кабель-канал, то вставте в нього дроти. Потім встановіть на місце знімну панель.
3
Якщо плінтус дерев'яний, то необхідно спеціальне пристосування, зване стуслом або розпилювальний ящик. Його можна придбати в магазині, а можна виготовити самостійно. У ньому зроблені базові розпили, як під прямим кутом, так і під кутом в 45 градусів. Вставте плінтус в стусло і розпиляєте під кутом 45градусов з потрібною боку - якщо кут приміщення внутрішній, то лицьова сторона плінтуса представлятиме собою тупий кут, якщо кут стіни зовнішній, то гострий.
4
Дійте по-іншому, якщо кут стіни різниться від прямого. З вершини кута на стіні проведіть промінь, що розділяє цей тупий кут на підлозі навпіл. Скористайтеся лінійкою і олівцем і прокреслите цей промінь на підлозі. Ця лінія повинна збігатися з лінією, по якій буде розпиляний плінтус. Приклавши плінтус до стіни, також зробіть на ньому відповідні позначки, на які слід орієнтуватися, заклавши плінтус в стусло.
5
Перевірте якість розпилу, поєднавши плінтус в кутку перед тим, як прикрутити його. Якщо потрібна доробка, скористайтеся стрічкової шлифмашиной або шкіркою. Прикрутите плінтус на місце.
Зверніть увагу
пропилюючи в стусле кут, відмінний від 45 градусів, плінтус переміщують всередині нього таким чином, щоб розпили в стусле збіглися з відмітками на плінтусі. Якщо ж кут стіни прямий, то при розпилі плінтус щільно притискається до стінки стусла.
Корисна порада
Для розпилу плінтуса найзручніше користуватися ножівкою по металу - у неї невеликий міцний зуб.