Як відключити консоль помилок.

Деякі користувачі при роботі з програмним забезпеченням зустрічали таку проблему, як постійно з'являється консоль помилок. Добре, коли вона з'являється при збоях, але її поява просто так, без причини, іноді вводить ступор. Так чи інакше, але у кожного випадкового, як багатьом здається, появи консолі помилок є логічне пояснення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет-браузер Opera.
Інструкція
1
Як приклад було взято браузер Opera. У роботі цієї програми не один раз були помічені випадкові появи вікон консолі помилок. Насправді, досить прочитати причину, яка викликала поява цього вікна, і знайти рішення зі сформованої ситуації.
2
Одна з найбільш часто зустрічаються помилок - неправильне налаштування електронної пошти в браузері. Напевно вам відомо, що до складу браузера входить програма, яка дозволяє не тільки приймати, але і відправляти електронні листи. Не завжди користувач даної програми правильно її налаштовує, тому в її роботі з'являються помилки. Вихід із цього становища - доналаштувати програму або скористатися спеціальною утилітою, яка створена тільки для роботи з електронною поштою.
3
Через постійні проблем на лінії, може відбуватися часте роз'єднання з веб-сторінками. Звичайно, це відбувається через неполадки, які повинен вирішувати ваш провайдер, але і тут консоль помилок намагається внести свою лепту. Єдиним рішенням тут може бути очікування кращого сигналу. Іноді в такій ситуації допомагає перезавантаження модему: вимкніть модем, почекайте 5 секунд і увімкніть його.
4
Якщо на вашій лінії активована опція «Проксі-сервер», скористайтеся нею, це теж може вирішити дану проблему. Для активації цього режиму в налаштуваннях інтернет-браузера Opera необхідно натиснути кнопку F12, в контекстному меню виберіть пункт «Включити проксі».
5
Якщо ці способи вам не допомогли прибрати консоль помилок, можна програмно відключити цю опцію. Натисніть верхнє меню «Інструменти», в списку, виберіть пункт «Загальні настройки». У новому вікні перейдіть до вкладки «Розширені» і виберіть пункт «Вміст», натисніть кнопку «Налаштувати JavaScript». У вікні налаштувань JavaScript зніміть позначку з пункту «Відкривати консоль при помилці».