Як позбутися від старечого запаху. Як видалити запах з холодильника.

У будинках, в яких живуть люди похилого віку, можна вловити неприємний аромат. Не можна з точністю визначити причину старечого запаху , адже деякі літні люди забираються вчасно і перуть речі. Позбутися неприємного аромату можна різними методами, але варто зауважити, що з'являтися він буде періодично, і з цим нічого не поробиш.
Вам знадобиться
  • - хлорка;
  • - засіб для очищення паласов;
  • - освіжувач повітря.
Інструкція
1
Згадайте, коли востаннє робили ремонт ваші рідні люди похилого віку. Якщо дуже давно, і ви не можете навіть пригадати коли, то оптимальний варіант позбавлення від запаху - повністю переклеїти шпалери, перефарбувати вікна і підлогу. Зазвичай після цього запах перестає турбувати.
2
Але одним ремонтом приміщення явно не обійтися. Розведіть трохи хлорки у воді і промийте всі шафи, тумбочки і шифоньєри з усіх боків. Речі також необхідно перепрати, адже вони вже встигли ввібрати в себе всі неприємні аромати. Сушіть білизну на вулиці, заодно воно ще й вивітриться.
3
Проведіть обробку всіх килимових покриттів в будинку. Бажано виперіть їх на вулиці з порошком або віддайте підлогове покриття в хімчистку. Якщо це неможливо, скористайтеся будь-яким засобом для килимів. Розведіть його у воді, піну нанесіть на килим і ретельно потріть. Дайте виробу висохнути і пропилесосьте його з двох сторін.
4
Не забудьте провести "ревізію" всіх кухонних шаф, викиньте всі непотрібні і зіпсовані продукти. Пересипте крупи в нові мішечки і зав'яжіть. Шафи обов'язково обробіть розчином хлорки і тільки після цього розкладайте все по своїх місцях.
5
Провітрюйте приміщення декілька разів на добу, а в теплу пору року тримаєте відкритою кватирку або вікно. Допоможе і кондиціонер з функцією іонізації, він кілька освіжає приміщення і не дає повітрю застоюватися.
6
Придбайте освіжувач повітря, найкраще автоматичний. Так як сучасні аерозолі не тільки збивають неприємний запах, але й усувають його, у вашому будинку запанувала приємний аромат і затишок.
7
Ну і звичайно, дотримуйтесь чистоту, і старечий запах покине ваш будинок. Також допомагайте людям похилого віку здійснювати гігієнічні процедури і періть їх одяг регулярно, адже їм важко все робити самостійно. Будьте терплячі по відношенню до літніх людей.