Як відкрити звукову доріжку.

При створенні відеоматеріалів за допомогою програм редагування необхідно синхронізувати аудіо і відеопотоки. В деяких випадках аудіодоріжка може замінюватися, наприклад, на інші звукові файли. Щоб накласти звукові файли на відеозображення необхідно скористатися спеціальною програмою.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення VirtualDub Mod.
Інструкція
1
Дану програму можна знайти у вільному доступі мережі інтернет. Скористайтеся будь пошуковою системою, введіть «Скачати VirtualDub Mod» без лапок і натисніть клавішу Enter. Серед всіх запитів виберіть рядок, в якій можна зустріти слово «Скачати». Перейшовши по обраної посиланню, натисніть кнопку «Завантажити» або Download на сторінці,.
2
Після розпакування програми з архіву, запустіть її. Відкрийте відеофайл, в якій ви хочете додати аудіо доріжку , натисніть верхнє меню File, в списку, виберіть пункт Open video file.
3
Перед вами вікно вибору файлу, після того, як ви знайдіть відео, натисніть кнопку «Відкрити». У вікно програми буде завантажена обрана вами відеозапис. Вам необхідно додати аудіозапис, тобто сам відеофайл ви чіпати не будете. Але за умовчанням в програмі закладено можливість редагування, як відеофайлу, так і аудіофайлу, тому при збереженні відео потік буде заново створюватися. Створення нового потоку займатиме певний час, отже, краще відключити цю опцію. Для цього натисніть верхнє меню Video і в списку, відзначте пункт Direct stream copy.
4
Для додавання будь-якого аудиопотока у вікно програми необхідно натиснути верхнє меню Streams, в списку, виберіть пункт Stream list. Перед вами з'явиться вікно Available streams, в якому є можливість підключити нові потоки або відключити вже наявні потоки. Для видалення потоку його необхідно виділити, а потім натиснути кнопку Disable.
5
Щоб додати новий потік натисніть кнопку Add, у вікні, знайдіть потік і натисніть кнопку «Відкрити». Ви можете додати безліч аудіопотоків в вікно Available streams, але відтворюватися буде той, що буде зверху цього списку. Після додавання всіх аудиодорожек натисніть кнопку «ОК». Залишилося тільки зберегти плід ваших творінь: натисніть верхнє меню File, потім натисніть кнопку Save As або натисніть кнопку F7.
Зараз в інтернеті можна знайти безліч фільмів з різними варіантами перекладу, а також в оригіналі і з субтитрами. Для того щоб подивитися кіно з перекладом, до нього повинна бути підключена відповідна звукова доріжка.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма-відеоплеєр;
  • - звукова доріжка до фільму.
Інструкція
1
Запустіть програму для перегляду відео, яка підтримує перемикання звукових доріжок, наприклад, Media Player Classic або Kmplayer. Далі відкрийте з її допомогою фільм, в якому потрібно включити російський переклад. Для цього виконайте команду «Файл» - «Відкрити». Або клацніть на файлі правою кнопкою миші і виберіть опцію "Відкрити за допомогою", клацніть по потрібній програмі.
2
Або просто перетягніть файл у вікно програми. Далі викличте контекстне меню в будь-якому місці програвання, виберіть пункт «Аудіо» - в ньому відображається список доріжок, включених у фільм. Для вибору потрібної просто клацніть по ній мишкою.
3
Виконайте підключення додаткової доріжки з російським перекладом, для цього скачайте відповідний аудіофайл, скопіюйте його в папку з фільмом. Назва звукового файлу необхідно змінити аналогічно відеозапису, наприклад, kino.avi, kino.mp3.
4
Запустіть додаток для перегляду відео, наприклад, Media Player Classic. Клацніть правою кнопкою миші на відео і виберіть пункт «Аудіо», далі вкажіть назву доріжки, яку необхідно підключити до відео. Таким чином, ви можете дивитися фільм з російською озвучкою, а також з будь-яким іншим звуковим супроводом.
5
Запустіть програму Light Allow, щоб додати російський переклад в відеозапис. Натисніть клавішу F10, щоб викликати вікно налаштувань, перейдіть у вкладку «Звук». Біля опції «Вивід звуку і доріжка за умовчанням» виберіть зі списку значення «2». Також встановіть перемикач в поле «довантажувати mp3 файл». Клацніть «ОК» і вийдіть з програми.
6
Потім викличте на відеофайл контекстне меню, виберіть пункт "Відкрити за допомогою», виберіть Light Allow, в відтворенні повинна додатися російська озвучка. Щоб змішати її з оригіналом, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + A. У вікні ви можете включити російську доріжку і оригінальну одночасно і встановити для кожної з них свій рівень гучності, щоб чути одночасно два варіанти озвучування фільму.