Як відновити видалені розділи.

Завжди і скрізь радять не зберігати важливу інформацію на жорсткому диску, так як це загрожує втратами в найвідповідальніший момент. Але, на жаль, далеко не всі роблять резервні копії на інших носіях. Якщо з вами трапилася неприємність, ви втратили епохальний звіт або курсову роботу напередодні здачі, головне - не хвилюйтеся. Ми розповімо, як відновити розділ жорсткого диска.
Вам знадобиться
  • - програма Testdisk
Інструкція
1
Для того щоб відновити віддалений або пошкоджений розділ (виділену для простоти роботи частина довготривалої пам'яті жорсткого диска) вам знадобитися програма Testdisk. Ця програма не найпростіша у використанні, але її освоєння вельми корисно, так як вона творить воістину чарівні речі. Testdisk існує в 2 варіантах: завантажується з DOS (для відновлення головного розділу) і Windows (в тих випадках, коли втрачено другорядний розділ).
2
Запустіть програму. Перед вами з'явиться запит: «чи вести звіт про виконані операції». Виберіть варіант «No Log» («Без звіту») і натисніть клавішу «Enter».
3
Потім необхідно вибрати в списку запропонованих носіїв даних ваш вінчестер. Можна зорієнтуватися за розміром, який вказаний після типу носія.
4
Далі виберіть платформу. Вас цікавить «Intel», ця платформа стоїть першою, бо є дуже поширеною.
5
Залиште без змін наступний пункт і натисніть «Enter». В цей момент програма почне аналізувати жорсткий диск, щоб знайти потрібні розділи.
6
Натисніть «Proceed» («Приступити») і для більш скрупульозного пошуку «Search» («Пошук»). Наберіться терпіння, так як пошук може зайняти досить тривалий час. Все залежить від обсягу вашого вінчестера.
7
Після того, як пошук буде закінчено, програма запропонує список знайдених їй розділів. Виберіть потрібний вам (знову орієнтуйтеся за розміром). Натисніть «Write» («Записати»).
8
Тепер програма почне записувати всю необхідну інформацію. Коли цей процес завершитися, вам необхідно буде перезавантажитися.
9
Після перезавантаження ви виявите, що всі розділи відновилися і навіть вся інформація в них знаходитися на своїх місцях, у своїх рідних папках.