Як зав'язати блешню. Як прив'язати блешню фото.

Вміння швидко замінити снасть необхідно будь-якому рибалці. У спінінгістів в процесі рибного лову частіше за інших трапляються ситуації, коли потрібно змінити блешню - хижак нерідко відриває її, волосінь рветься про корчі або просто рибалка хоче поміняти приманку. Існує чимало способів прив'язати блешню до волосіні, але під час риболовлі важливо зробити це швидко і надійно.
Вам знадобиться
  • - волосінь;
  • - повідець;
  • - блешня.
Інструкція
1
Вибирайте снасть таким чином, щоб блешня відповідала строю спінінга і товщині волосіні.
2
Просмикніть волосінь через кільця спінінга. Потім просмикніть в кільце спінінга, але краще пропустіть її через вертлюжок - застібку або через вертлюжок на повідку. Якщо волосінь тонка, зробіть це двічі. Край волосіні витягніть на 10см і затисніть між великим і вказівним пальцем однієї руки.
3
Повертайте блешню іншою рукою в будь-яку сторону так, щоб волосінь звилася. Вона буде звиватися насилу, тому спрацьовуватиме вертлюжок, тому тримайте блешню при обертанні внатяг. Вертлюжок також можна злегка притримувати пальцем, щоб волосінь краще звивалася.
4
свити близько семи раз волосінь Протягніть в петлю, що утворилася під час скручування волосіні, поруч з вушком вертлюжка. Затягніть кінці волосіні до утворення рівного вузла. Якщо край волосіні сильно стирчить, його можна відкусити, але не дуже коротко.
Зверніть увагу
Для зручності зміни або комбінування снастей (блешень), а також для запобігання закручування волосіні, до її кінця на спінінгових снастях прив'язується вертлюжок-застібка. А сама застібка защелкивается на заводному кільці або на спеціальному отворі блесни.Еслі ловиться щука, то між застібкою і болісний ставиться металевий повідець для запобігання перекушування волосіні рибою. Деякі повідці відразу оснащені вертлюжком і застібкою. До застібці кріпиться блешня, до вертлюжку прив'язується волосінь.
Корисна порада
Перед риболовлею перевіряйте міцність снасті. Для цього візьміться акуратно за саму блешню однією рукою, а іншою за волосінь в 20см від вузла. Потягніть в різні сторони.Еслі пощастило відчепити блешню після зацепа, також необхідно перевіряти саме кріплення, а так само волосінь вище вузла - немає на ній задирок, які можуть залишитися на волосіні після зацепа. Якщо помічений непорядок - перев'яжіть снасть, цим ви довше її збережіть.
Одне з найсильніших захоплень справжнього чоловіка - зимова риболовля. Істинний рибак здатний тривалий час відсидіти на льоду озера, незважаючи на вітер, мороз і відсутність клювань. Але одного азарту та бажання зловити велику рибу для успіху недостатньо, потрібна хороша снасть і вміння нею користуватися. Наприклад, важливо знати, як правильно прив'язати зимову блешню.
Вам знадобиться
  • Лісочка, сталевий повідець, блешня, ніж
Інструкція
1
Оберіть спосіб кріплення блешні в залежності від умов лову. Існує кілька способів прикріпити зимову блешню до волосіні: - прив'язати блешню прямо до волосіні; - прив'язати блешню до повідця, який, у свою чергу, прив'язати до волосіні; - прив'язати блешню за колечко (замок).
2
На кінчику волосіні зав'яжіть звичайний вузол. Потім волосінь двічі просмикніть в дірочку блешні (колечко замка) і захлестніте звичайним вузлом. Затягніть утворився вузол так, щоб вузлик на кінці волосіні впритул підтягнувся до загальної зав'язці. Відріжте залишився коник, залишивши приблизно 3 мм. Наведений вузол володіє необхідними якостями, він не послаблює волосінь, не вислизає і не розв'язується мимовільно.
3
Якщо ви маєте намір прив'язати блешню петлею, то майте на увазі, що вузол на волосіні суттєво послаблює її. До того ж, здвоєна волосінь з вузлом біля самої блешні робить її помітною для риби. Збільшується опір і послаблюється гра блешні.
4
Блешня, прив'язана безпосередньо до волосіні, передає їй всі свої рухи, тому коливання блешні зустрінуть певний опір, сила якого залежатиме від товщини волосіні і її еластичності.
5
Металевий (сталевий) поводок прив'язуйте тільки в тих випадках, коли ловля передбачається у водоймі, де мешкає багато щуки. Блешня, прикріплена до сталевого повідця, має перевагу при опусканні в глибину. Повідець, з'єднаний з блешнею, утворює петлю, в якій блешня ходить дуже вільно - коливальний рух блешні повідця не передається.