Як перейменувати адміністратора. Як змінити адміністратора комп'ютера.

В версіях операційних систем Windows XP, які були локалізовані, існує обліковий запис «Адміністратор». Вона є вбудованої в дистрибутив системи і при появі збоїв в файлах локалізації зайти в систему під «Адміністратором» стає неможливим. Також відомі програми, які некоректно працюють з локалізованими обліковими записами, тому після установки системи необхідно перейменовувати облікові записи.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP, апплет «Облікові записи користувачів».
Інструкція
1
Для зміни імені облікового запису в Windows XP необхідно зайти під «учеткой», яку необхідно змінити, інакше загальні файли для цього запису не створяться. Необхідно запам'ятати, що змінювати назву записи можна тільки, якщо у вас є права адміністратора , тому заздалегідь виконайте цю операцію. Припустимо, що ви найчастіше заходите в систему під іншим іменем, відмінним від «Адміністратора» і вам необхідно перейменувати цей запис. Змініть ім'я «Адміністратор» на Admin або інше, але з умовою, що ім'я буде на латиниці.
2
Тепер вам необхідно зайти в систему під своїм ім'ям і створити папку Admin або іншим (якщо ви задали інше ім'я в минулому кроці) в папці з обліковими записами C: Documents and Settings. Перейдіть до аплету «Система», натиснувши поєднання клавіш Win + Pause Break, у вікні, перейдіть до вкладки «Додатково».
3
У новому вікні натисніть на кнопку «Параметри». Лівою кнопкою миші відзначте обліковий запис «Адміністратора» і скопіюйте цей профіль в папку C: Documents and SettingsAdmin. В цьому вікні можна написати шлях до потрібної папки або вручну вказати, натиснувши кнопку «Обзор». При неможливості копіювання даного облікового запису спробуйте перезавантажити комп'ютер і повторити виконання цієї операції.
4
Після натискання кнопки копіювання перед вами з'явиться діалогове вікно з попередженням про видалення вмісту вже існуючої папки, натисніть кнопку «Так», т.к. ця папка ще порожня.
5
Далі необхідно відкрити редактор реєстру regedit і знайти гілку HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionProfileList. У цій гілці знайдіть параметр ProfileImagePath, змініть значення цього параметра з «Адміністратор» на Admin. Тепер можна закрити редактор реєстру.
6
Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати» і введіть CONTROL USERPASSWORDS2, потім натисніть кнопку «ОК». У вікні, перейдіть до властивостей «Адміністратора» і замініть його ім'я на Admin.
7
Залишилося тільки вийти з вашого профілю, зайти під обліковим записом Admin з паролем колишнього «Адміністратора». Якщо все пройшло успішно, папку з «Адміністратором» можна видалити.