Як зробити укол кошеняті.

Якщо ветеринар призначив вашому кошеняті курс уколів, для цього не обов'язково щодня відвідувати клініку для тварин. Ви можете проводити лікування самостійно у себе вдома. Для цього дотримуйтесь даних інструкцій.
Інструкція
1
Якщо ви володієте навичками робити ін'єкції людям, то поставити укол кошеняті для вас також виявиться дуже легкою справою. Перш за все, добре підготуйтеся - уточніть у фахівців необхідні нюанси. Наприклад, обов'язково слід дізнатися, в яку точку краще зробити укол, щоб не зачепити вену або нерв вихованця. Першу процедуру можна провести в клініці, щоб своїми очима побачити, як правильно вводити ін'єкцію.
2
Придбайте одноразовий шприц, найкраще інсуліновий. Голка, яка входить з ним в комплект, достатньо тонка і маленька. Вона зручна у використанні і не заподіє кошеняті сильного болю.
3
Ретельно промийте руки і наберіть у шприц препарат. Потім збризніть кілька крапель, щоб випустити накопичився в голці повітря.
4
Перед введенням ін'єкції почастуєте кошеня тим, що він найбільше любить. Так ваш вихованець буде вести себе спокійніше.
5
Зробити укол кошеняті можна двома способами - підшкірно і внутрішньом'язово. У першому випадку захопіть шкуру вихованця на загривку таким чином, щоб утворилася складка. В неї слід вводити ін'єкцію. При цьому тримаєте шприц паралельно хребту тваринного і стежте, щоб кінчик голки не виходив з іншого боку.
6
Другий спосіб трохи складніше. Укладіть кошеня набік лапами в вашу сторону. Тепер зафіксуйте передні лапи лівою рукою, а задні - правою, залишивши вільної долоню. Візьміть шприц і акуратно введіть голку в стегно на глибину близько півтора сантиметрів. Укол потрібно робити в ту точку, де більше число м'язів.
7
Ймовірно, під час процедури кошеня почне нервувати, голосно нявкати або вириватися. Можна говорити йому ласкаві слова, щоб він вловив ваші спокійні інтонації.
8
Після того, як вам вдалося зробити укол кошеняті, приголубте його.
Корисна порада
Якщо ви не маєте достатньо досвіду і не впевнені у своєму вмінні, то краще відвідуйте ветеринарну клініку. Кошеняті там зроблять укол швидко і майже безболісно.