Як лікувати пронос у папуги.

Пронос у домашнього папугу може бути результатом захворювання, незбалансованого харчування та деяких інших причин. Їх слід встановити в будь-якому випадку - від цього багато в чому залежить лікування вашого пернатого друга.
Інструкція
1
Перш за все, уважно вивчіть характер посліду птиці - який він має колір і наскільки рідкий. По можливості зробіть фотографію і вирушайте на консультацію до фахівця. Ви повинні дуже детально описати симптоматику і можливі причини її прояви.
2
Фахівців можна знайти не тільки в ветеринарній лікарні. Хороші поради та рекомендації лікарі дають сьогодні і на профільних інтернет-форумах. Якщо вони запідозрять щось серйозне або не зможуть допомогти вам заочно, то обов'язково скажуть, куди і до кого звертатися. Самолікуванням все ж краще не займатися.
3
До прийому у спеціаліста надайте вихованцеві першу допомогу. Перш за все, слід забезпечити папужці тепло, так як при будь-якому захворюванні організм птаха починає його активно витрачати. Для цього встановіть лампу потужністю від 40 до 60 ват під дном клітини на відстані близько півтора метрів від нього. Прогрів здійснюйте щодня протягом двох-трьох годин. Виняток становлять випадки, коли в посліді помітна кров.
4
Лікувати понос у папуги можна різними препаратами. Наприклад, додавайте в поїлку иммуномодулирующее засіб «Гамавит» - по? мл на 50 мл питної води. Нерідко його просто закопують в дзьоб по чотири-п'ять крапель щодня. Весь курс лікування «Гамавіта» становить приблизно сім днів.
5
Спробуйте використовувати сухі бактерії, які продають у ветеринарних аптеках. Наприклад, хорошим засобом є «Ветом 1.1». Препарат папузі давайте двічі на день, додаючи по одній крапельці в питну воду. Курс розраховуйте на сім днів.
Корисна порада
Описані дії є скоріше наданням першої допомоги або профілактикою. Перш ніж лікувати пронос у папуги, слід зробити аналізи і проконсультуватися у фахівця. Тільки лікар може встановити по сукупності симптомів вірний діагноз і призначити потрібне лікування.