Як поміняти формат диска. зміна формату файлової системи.

Якщо порівнювати дві файлові системи FAT32 і NTFS на предмет надійності зберігаються на жорстких дисках файлів, перевагу можна сміливо віддати останньому опонентові. Зміна файлової системи з FAT32 на NTFS в будь-якому випадку буде виправдана, тим більше зміну формату можна справити без втрати важливих даних.
Вам знадобиться
  • Жорсткий диск з файлової системою FAT32, командний рядок операційної системи Windows.
Інструкція
1
Щойно інформація про файлову систему NTFS стала поширюватися в маси, багато тут же побачили нову систему безпеки для файлів, що зберігаються на жорстких дисках. До того ж нова файлова система вирішила питання записи і збереження файлів понад 4 Gb, саме з такими файлами була проблема у FAT32. При конвертації однієї системи в іншу пропадає ризик втрати даних.
2
Якщо конвертація проходить за схемою «FAT32 - NTFS», дані можна зберегти на жорсткому диску, конвертація в зворотному порядку не дасть тих же результатів. Але нова файлова система не так добре, як багато її хвалять: робота в більш ранніх операційних системах стає неможливою, система просто не може виявити такий жорсткий диск. Також є невеликий шанс при форматуванні в систему NTFS втратити частину даних.
3
Що необхідно зробити перед форматуванням в NTFS? Закрийте всі програми, які можуть використовувати будь-який з розділів жорсткого диска. Потім натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати». У вікні, введіть команду cmd і натисніть кнопку «ОК». Запуститься командний рядок Windows. Також це додаток можна запустити наступним чином: натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Програми», з відкрився списку виберіть папку «Стандартні», потім клікніть на пункті «Командний рядок».
4
В відкритому вікні командного рядка введіть наступний рядок без лапок: «convert C:/fs: ntfs». На місці літери «С» може виявитися будь-яка буква, відповідна розділу жорсткого диска. Натисніть клавішу Enter. Список розділів і букви, їм відповідні, можна подивитися, натиснувши меню «Пуск» і вибравши пункт «Мій комп'ютер» або двічі клацнувши на значку «Мій комп'ютер» на робочому столі.
5
Запам'ятайте, що перетворення формату розділів жорсткого диска може не відбутися або з невеликими помилками, якщо жорсткий диск повністю забитий. Якщо на форматируемого диску знаходяться системний файли, процес конвертації станеться після перезавантаження комп'ютера.
На жаль, красивими і витонченими бровами природа наділяє не кожного жінку. Однак це поправимо, адже їх форму цілком можна змінити, надавши тим самим своєму погляду ще більшу привабливість і виразність.
Вам знадобиться
  • - дзеркало;
  • - пінцет;
  • - олівець.
Інструкція
1
Змінити форму брів ви можете самостійно, за рахунок процедур епіляції або підфарбовування. Для вищипування волосків підберіть зручний пінцет. Для того щоб самій визначити правильну форму брів, потрібно звичайний олівець. Прикладіть його вертикально уздовж носа. Та точка, в якій олівець перетне вашу брову, і стане її початком.
2
Після цього поверніть олівець навскоси таким чином, щоб він проходив через зіницю ока. Прямо над ним повинна знаходитися верхня точка вигину. Далі, «проведіть» ще одну лінію від крила носа в бік зовнішнього куточка ока. Знайдена точка заходу з бровою стане її кінцем. Для того щоб виправити форму брови, видаліть всі зайві волоски, щоб вона плавно і поступово звужувалася до скроні. І ще один нюанс - зовнішня край брови в ідеалі не повинна перебувати нижче внутрішньої. Іншими словами, брови повинні бути трохи підняті.
3
Пам'ятайте, що видаляти волоски за допомогою пінцета можна лише по нижній лінії брови. А ось волоски над рівнем брови вискубувати не варто. Фахівці не рекомендують це робити, так як фолікули верхніх волосків є більшими, в них багато пігменту. А тому, при видаленні волоса, вони стануть помітніше, що виглядає не дуже естетично. Існує й інша причина: чим вище розташована лінія брів, тим більше здаються очі. Це зробить погляд ще більш виразним і привабливим.
4
При корекції зверніть увагу на форму обличчя. Приміром, круглолицим підходять злегка підняті брови, трохи закруглені на кінцях. У власниць овальної форми брови повинні бути більш плавними. Жінкам з квадратним обличчям підійдуть довгі брови у формі плавної дуги, а трикутникове особі - не дуже підняті і не занадто довгі брови.
5
Щоб процес корекції проходив менш болісно, приблизно за 5-7 хвилин до її початку накладіть на брову ватний диск, змочивши його в гарячій воді. Також можна зробити попередню «заморозку» за допомогою кубика льоду. А вже після процедури корекції брів обов'язково протріть шкіру заспокійливим кремом, відваром ромашки або спиртовим розчином.
Корисна порада
Якщо ви хочете додати своїм бровам правильну форму, найкраще звернутися в салон краси. Професійний майстер зможе надати вашим бровам саме ту форму, яка вам більше підійде і дуже вас прикрасить. Якщо ж ви збираєтеся зробити корекцію брів вперше, бажано скористатися послугами професійного візажиста. Після цього вам тільки знадобиться підтримувати створену форму - впоратися з таким завданням зовсім нескладно.