Як захиститися від крадіжок.

Жертвою крадіжки може стати будь-яка людина. Іноді люди самі провокують злочинців, демонструючи свій добробут. Безсумнівно, занадто скритними бути не варто, але необхідно пам'ятати, що в громадських місцях, в транспорті, на вулиці, в магазинах злочинці одразу звертають увагу на людину, який демонструє свій пухкий гаманець. Кілька порад про те, як же вберегтися від крадіжок.
Інструкція
1
В першу чергу, виходячи на вулицю, необхідно класти гроші та цінні речі у внутрішні кишені. Вуличні крадіжки злочинці здійснюють, в основному розраховуючи на невелику суму грошей, яка може перебувати у людини в кишені. Буває, що злочинець нібито випадково стикається з вами, потім вибачається, але під час цього непомітно обчищає ваш кишеню.
2
Трапляються і такі ситуації, коли, стоячи в черзі або в транспорті, людина замислюється про щось або розмірковує про свої проблеми. Цим і може скористатися злочинець. Для нього не складе великої праці акуратно вийняти ваш гаманець. Також часто злочинці можуть спеціально створити штучну тисняву. Розштовхуючи людей в черзі, вони тим самим відволікають увагу і мимохідь «перевіряють кишені». В таких випадках прикривайте місця, де лежать цінності або телефон рукою або ховайте їх подалі. Крім того, будьте уважні і намагайтеся контролювати те, що відбувається навколо.
3
Іноді злочинці вдаються до хитрощів. Наприклад, до вас підходить людина з проханням показати дорогу або яке-небудь будівлю. Ви вступаєте з ним в розмову, а тим часом його напарник вже непомітно іссследует вашу сумку. Тут може бути тільки одна порада - не вступайте в задушевну бесіду з незнайомцем, особливо в темний час доби або в безлюдних місцях. Намагайтеся відповідати на подібні питання коротко і слідкуйте за навколишнім вас обстановкою.
4
Подібним чином обкрадають автолюбителів. Приміром, до вашого авто підходить молодий чоловік і заводить з розмову. Тим часом, його напарник акуратно відкриває двері з іншого боку автомобіля і витягує речі з переднього або заднього сидіння. Тому, ні в якому разі не кладіть сумку або гаманець на сидінні, а ховайте кудись подалі.
5
На жаль, крадіжки трапляються не тільки на вулиці. Квартири, приватні будинки, інші приміщення також стають об'єктами крадіжок. Злочинці проникають у квартиру через двері, зламавши її або підібравши відмичку, через вікна, кватирки. Але, зазвичай, злочинець спочатку збирає інформацію, перевіряючи вашу пошту, спостерігаючи за наявністю світла в квартирі в вечірній час. Ви можете значно зменшити ризик крадіжки, якщо домовитеся з сусідами про те, щоб вони наглядали за квартирою за вашої відсутності, і виймали листи з поштової скриньки. Також необхідно поставити металеві вхідні двері з надійним замком, а ще краще буде встановити вдома сигналізацію.