Як дізнатися свій номер аськи.

Номер ICQ (аськи) - це поєднання незв'язаних один з одним цифр. І як наслідок, забути такий номер простіше простого, але при втраті його можна відновити в своїй пам'яті.
Інструкція
1
Для того щоб дізнатися свій номер аськи скористайтеся обліковим записом одного, також зареєстрованого в системі ICQ.
2
Натисніть «Пошук нових контактів» в меню кнопки «Знайти/додати нові контакти» - відкриється сторінка пошуку.
3
Для того щоб знайти свій обліковий запис і її номер, вам необхідно згадати хоча б частину інформації, яку ви вказали при реєстрації. Це може бути електронна пошта, ім'я, прізвище, нік, вік, стать, країна проживання. Чим більше подробиць ви згадайте, тим менше людей опиниться в списку результатів пошуку.
4
Введіть відомі дані і натисніть кнопку «Пошук». Переглядаючи інформацію про знайдені контактах, визначте, який з них ваш. Запишіть номер свого облікового запису.
ICQ - спотворений код Морзе "CQ" (заклик до будь-якої станції), що звучить як англійська фраза "I seek you" - «Я шукаю тебе». Кожен користувач цього месенджера має свій власний номер , що складається з шести-або дев'ятизначного числа. Визначити свій номер ICQ ви можете через пошук.
Інструкція
1
Відкрийте пошук через загальне меню, далі «Додати контакт». Замість цього можете натиснути клавішу F5.
2
В рядку пошуку вкажіть свій e-mail, нік в системі або інші дані. І-мейл - кращий варіант, так як в цьому випадку в списку буде вказаний тільки один контакт - ваш. Будьте впевнені, що вводите інформацію, яка вказана в акаунті на ICQ. Натисніть кнопку «Пошук» або «Введення» і дочекайтеся, коли з'явиться список контактів. Якщо ви все зробили правильно, з'явиться тільки ваш контакт. Він буде відзначений вашої аватаркой і написом «Це ви».
3
Натисніть кнопку «Профіль» або клацніть по нику. У вікні, під статусом буде вказана загальна інформація про вас, в тому числі номер ICQ.
4
Відкрийте загальне меню, далі команду «Профиль». Ваш профіль відкриється в тому ж вікні, що і в перш описаному варіанті.
5
Ви можете дізнатися свій номер ICQ через меню «Налаштування» - «Облікові записи». У списку підключених до ICQ облікових записів з соціальних мереж та інших сервісів будуть вказані дані про них, в тому числі номер а Id, і-мейл-адреси та псевдоніми.