Як вибрати кошеня британця. Як читати родовід британців.

Британські кошенята дуже милі, гарні і рухливі тварини. Вони наповнюють будь-який будинок атмосферою затишку і доброти. Сьогодні зустрічається величезна кількість пропозицій про придбання цих вихованців, але вибрати кошеня британця виявляється непросто.
Інструкція
1
Визначтеся, якого класу кошеня вам потрібен - Шоу, Брид або Пет.Шоу - це ефектні тварини з виставковим характером - спокійним і терплячим. Зовні вони відповідають всім стандартам породи. Щоб виявити британського кошеня шоу-класу, слід дочекатися першої виставки. Там він себе покаже у всій красе.Котята брід-класу становлять особливий інтерес для розведення. Вони також володіють стандартної зовнішністю, відмінним здоров'ям і можуть отримувати титули на виставках. Але на відміну від тварин шоу-класу, завжди мають хорошу спадковість. Тому обов'язково перевіряйте їх родословную.Брітанцев пет-класу набувають виключно для душі. Вони можуть мати деякі дефекти, що не дозволяють їм брати участь у виставках. Наприклад, гачкуватий хвіст або монорхизм. Деякі кошенята відповідають всім стандартам зовнішності, але мають агресивний або нетерплячий характер.
2
Вік кошеняти, якого ви хочете взяти, повинен становити не менше трьох місяців. До цього моменту йому необхідно турбота і молоко матері.
3
Перш ніж вибрати кошеня британця, уважно огляньте його. Шерстка здорового звірка повинна бути густою і чистою без будь-яких лисин. Перевірте, щоб на вухах і на ділянках слизових тканин були відсутні почервоніння, виразки і гнійні виділення. Поганими ознаками є млявість і згаслі очі.
4
Перевірте наявність ветеринарного паспорта кошеня, де повинна бути вказана інформація про зроблені йому щеплення у віці восьми і десяти тижнів.
5
Перш ніж вибрати кошеня британця, вивчіть його родовід. Ідеальний варіант - коли у всіх колінах вказано кодування BRI. Часто зустрічаються кодування PER, EXO і EUR, які означають експериментальні в'язки на екзотів і персів в родоводу.
6
Вибираючи кошеня британця, зверніть увагу на вартість. Вона досить висока і не може бути нижче певного порогу. Наприклад, ціна на тварин шоу-класу становить від 1000 доларів, брід-класу - від 500 до 1000, а Пет-класу - від 200 до 500.