Як позбутися від сусідських собак. Як врятуватися рт гавкоту собак.

Багато стикаються з незручностями, викликаними регулярним гучним гавкотом або шкідництвом сусідських собак . Якщо на свого вихованця якимось чином можна вплинути, то на чужих немає. Але сформовану проблему потрібно вирішувати.
Інструкція
1
Перш ніж вирішити позбутися сусідських собак, обговоріть ситуацію з їх господарями. Не варто скаржитися, лаятися або яким-небудь іншим чином конфліктувати. Просто введіть сусідів в курс справи. Можливо, вони й самі не знали до цього моменту про поведінку своїх волохатих улюбленців, які гавкають в їх відсутність або крадькома паскудять на ваш килимок.
2
Якщо перша розмова не вплинув ефекту, постарайтеся зібрати групу з інших мешканців, так само незадоволених ситуацією. Нехай усі скажуть про проблему господарям собаки. Але в даному випадку будьте обережні, не починайте конфлікт.
3
Як би між справою запропонуйте сусідам розумний варіант вирішення проблеми. Наприклад, натякніть, що вихованцеві було б краще жити в приватному будинку, гратися на волі, гуляти на свіжому повітрі.
4
Якщо господарі собаки відмовляються йти на контакт, і ситуація не дозволяється, ви вправі звернутися за допомогою до правоохоронних органів. Напишіть заяву дільничному і попросіть вжити заходів.
5
Якщо проблему не допоміг усунути навіть дільничний, а атмосфера розжарюється, сміливо звертайтеся в суд. Закон буде на вашому боці. Ймовірно, вам вдасться позбавитися від сусідських собак таким образом.Напрімер, якщо буде доведено, що гавкіт перевищує встановлений законодавством рівень шуму, сусідам загрожує штраф, рівний чотирьом мінімальним окладів. Більш того, сума покарання може збільшитися в кілька разів, в залежності від кількості які подали судовий позов. Якщо тварина регулярно бруднить підлогу та сходи під'їзду, це теж є порушенням. Про це додатково повідомте судді.
6
Все ж, намагайтеся позбутися сусідських собак в досудовому порядку. При цьому не мстите сусідів, не шкодите і не погрожуйте судом. Намагайтеся розмовляти в спокійному тоні і пропонувати розумний вихід. Це виявиться набагато дієвіше, ніж конфлікт.
Бездомні собаки - справжня проблема великих міст. Збираючись в зграї, вони нерідко нападають на кішок, дітей, а іноді й просто на перехожих. Відстріл і щедро розсипана отрута - жорстока тимчасовий захід, не покращує ситуації
Інструкція
1
Стримувати чисельність бездоглядних тварин завдання державної ваги, але сучасні вітчизняні методи не відповідають вимогам ефективності та гуманності. Що робити? Для початку подумайте, кому можуть завадити собаки на території вашого двору (гаражного кооперативу, підприємства). Придивіться до бабусь з сусіднього під'їзду. Розпитайте, чи були випадки нападу даних собак на людей. І якщо були, то коли, в яких обставин.
2
Якщо достовірно з'ясовано що напади були постраждалим дорога в ДЕЗ (Дирекція єдиного замовника), ця служба займається житлово-комунальним господарством і тваринами на його території. У них укладені контракти з приватними підприємствами, що займаються вбивством собак. Гроші на це виділяє держава, від вас буде потрібно тільки письмову заяву.
3
Якщо собак не багато і вони нікому не заважають, то потрібно подбати про те, щоб їх не стало занадто багато. Стерилізація собаки - не найдешевше задоволення, але ефективність цього методу доведена. Територіальні тварини охороняють свою ділянку, не пускаючи чужі зграї, і не приносять потомство. Стабільна дворова група зберігається протягом декількох років на радість дітям і жалісливим стареньким.
4
Чи не в усіх містах є фонди, які займаються безпритульними тваринами на приватні пожертвування, або державні притулки. Якщо ви не знайшли таких в своєму місті, спробуйте вийти на зоозахисників - вони охоче підтримають вас і допоможуть зібрати кошти.
Зверніть увагу
Гуманна програма регулювання чисельності в Росії - справа майбутнього. У більшості регіонів в 2011 році ця проблема вирішується негуманними, підчас жорстокими методами.
Корисна порада
Стерилізація і вакцинація від сказу, а так же нашийник допоможуть дворовим собакам уникнути народного гніву, але від рішуче налаштованих зооненавістніков не врятують. Якщо собака молода, спробуйте прилаштувати її в хороші руки, наприклад в приватний сектор.