Як вивести ліки з організму. вивести з організму таблетку.

Будь-яке ліки , введене в організм людини, або його метаболіти (продукти переробки), в підсумку покидає або природними, або штучними шляхами. Іноді цей процес розтягнуто за часом, іноді його потрібно форсувати, наприклад, якщо пацієнт помилково прийняв не ті ліки, які йому наказали медики. Або те саме, «правильне», але помилився з дозуванням, прийнявши набагато більше, ніж треба. У всіх цих випадках потрібно вивести або «неправильне» ліки, або надлишок «правильного» з організму. Як цього можна досягти?
Інструкція
1
Основним органом виведення лікарських препаратів з організму є нирки. Виведення їх відбувається за допомогою фільтрації. Кисла реакція сечі сприяє виведенню лужних сполук і утруднює виведення кислих. Тому при інтоксикації ліками кислого характеру (наприклад, барбітуратами) застосовують натрію гідрокарбонат або інші лужні сполуки, а при інтоксикації алкалоїдами, мають лужний характер, використовують хлорид амонію.
2
Прискорити виведення медикаментів з організму можна і призначенням сильнодіючих сечогінних засобів, наприклад, осмотичних діуретиків або фуросеміду, на фоні введення в організм великої кількості рідини (форсований діурез).
3
Через легені виводяться леткі речовини і гази (ефір, закис азоту, камфора і т.д.). Для прискорення їх викиду необхідно збільшити обсяг легеневої вентиляції.
4
Препарати, погано всмоктуються з шлунково-кишкового тракту, виводяться кишечником і застосовуються при гастритах, ентеритах і колітах (наприклад, в'яжучі засоби, деякі антибіотики, використовувані при кишкових інфекціях). Крім того, з печінкових клітин ліки і їх метаболіти потрапляють в жовч і з нею надходять в кишечник, звідки або повторно всмоктуються, доставляються в печінку, а потім з жовчю в кишечник (кишково-печінкова циркуляція), або виводяться з організму з каловими масами.
5
Багато лікарські препарати можуть «зв'язуватися» молоком, особливо слабкі підстави і неелектроліти, що слід враховувати при лікуванні годуючих матерів. У домашніх умовах можна використовувати абсорбенти, наприклад, активоване вугілля.
Зверніть увагу
Але пам'ятайте, що при будь-якому випадку необхідно консультуватися з лікарем. Самостійне призначення препаратів чрево плачевними наслідками.