Як привітати головного бухгалтера.

Приводів привітати головного бухгалтера вашої фірми існує чимало. Це і день народження, і професійне свято, і інші значущі дати. А от що йому подарувати - це велике питання. Адже потрібно вибрати практичний і оригінальний подарунок.
Інструкція
1
Насамперед враховуйте специфіку роботи головного бухгалтера. Він регулярно сидить за комп'ютером і обробляє числові дані. Звичайно, калькулятор - це зовсім не актуальний подарунок. А ось такі сувеніри, як комп'ютерні окуляри, оптична бездротова миша, ультрасучасний канцелярський набір - предмети дуже корисні. Особливо головбух оцінить сувеніри представницького класу. Наприклад, ручку фірми Parker, обтягнутий натуральною шкірою щоденник і т.п.
2
Об'єднайте ідею практичності і гумору. Наприклад, дуже цікавим подарунком буде велика скарбничка з написом «Коплі на податки».
3
Головний бухгалтер завжди оцінить цікаву книгу або хороший сучасний фільм. Не забудьте попередньо уточнити, які жанри переважніше.
4
Відмінним поздоровленням стане подарунковий сертифікат, з яким можна відвідати магазин, салон, спортивний центр і вибрати вподобані товари або послуги на певну суму.
5
Організуйте маленьку подорож за місто або похід в розважальний центр, ресторан. Людина, яка постійно працює в офісі, отримає кращі враження саме від такого подарунка.
6
Привітати головного бухгалтера можна в прозі або віршах, написаних самостійно. Неважливо наскільки вони правильні, головне - від душі і чистого серця. Постарайтеся, щоб ваші слова викликали лише посмішку і добрі почуття. Вітання можна записати на красивій листівці або вимовити вголос.
7
Здійснити мрію - мабуть, найскладніший спосіб привітати головного бухгалтера. Постарайтеся з'ясувати, чим захоплюється ваш знайомий. Залежно від цього, вибирайте подарунок, який стане приємним сюрпризом для нього.
Професія бухгалтера по праву вважається однією з найдревніших і затребуваних. Офіційними святами, присвяченими праці бухгалтерів, є Міжнародний день бухгалтерії (відзначається 10 листопада) і День працівників податкових органів (відзначається 21 листопада). Втім, професійне свято всіх бухгалтерів, відомий в народі як День бухгалтера, святкується 28 листопада. Саме в цей день в 1996 році був офіційно прийнятий федеральний закон «Про бухгалтерський облік». Незважаючи на те, що офіційно ця дата не вважається професійним святом, не забудьте привітати бухгалтера в цей день.
  1. Зазвичай свята такого роду прийнято відзначати безпосередньо на роботі - в офісі. Якщо ви хочете, щоб свято запам'яталося - спробуйте організувати його самостійно, закликавши на допомогу свою фантазію і фантазію колег. Слід застерегти від банальних і нудних поздоровлень: незважаючи на те, що професія бухгалтера вимагає скрупульозності і точності, жодному людина не сподобається сухе, зім'ятою і банальне привітання. Тому постарайтеся заздалегідь підготувати якийсь сюрприз до Дня бухгалтера - наприклад, розіграйте з колегами костюмовану сценку, яку слід завершити поздоровленням і врученням подарунка.
  2. Дуже часто можна побачити, як у якості подарунка бухгалтеру підносять різні сувеніри, так чи інакше пов'язані з його професійною діяльністю - канцелярські набори, авторучки, щоденники та інше приладдя, використовувані в роботі. Отримуючи з року в рік в подарунок такого роду сувеніри, бухгалтер навряд чи буде радий настільки очікуваним і банальним подарункам. Набагато краще вибрати подарунок, який буде прямо пов'язаний не з професійною діяльністю вашого колеги, а з його захопленнями. Напевно у вашого бухгалтера є якесь хобі, якому він присвячує весь свій вільний час.
  3. Не забудьте супроводити поздоровлення з Днем бухгалтера врученням оригінальної листівки і букета квітів (якщо мова йде про жінку-бухгалтера). Можна хором продекламувати привітання у віршах чи прозі. Іноді для того щоб оригінально і незабутньо привітати бухгалтера, досить просто організувати невелику корпоративну вечірку на честь його професійного свята.