Як привчити кошеня спати вночі.

Отже, ви завели собі маленького пухнастиків. Він милий і товариський, і дуже зворушливо спить у своїй постельці ... днем. А от з настанням сутінків у кошеняти немов біси вселяються: він починає скакати по квартирі, енергійно волаючи і руйнуючи все на своєму шляху. І якщо ви вважаєте за краще спати ночами, а не слухати котячі концерти з тупотом, скреготом кігтів і звуками різних падаючих предметів, необхідно терміново вживати заходів.
Вам знадобиться
  • засіб "Кот-Баюн", котячі іграшки, запас терпіння
Інструкція
1
Пограйте з кошеням. В юному віці кішкам обов'язково потрібно багато бігати, стрибати і якось витрачати свою невгамовну енергію, яка б'є ключем. Обов'язково купите йому в магазині спеціальні іграшки: м'ячики, мишок, вудки або султанчики (залежить від індивідуальних переваг) і регулярно грайте з ним. Перед сном грі з кошеням необхідно приділяти як мінімум дві години. Якщо ви втомите свого непосиду, він буде спати спокійно і міцно.
2
Навіть кошенята, з якими пограли на ніч, через кілька годин можуть прокидатися, знову відчуваючи неймовірну бадьорість і потреба поспілкуватися з господарем і побігати по кухонного столу. Якщо у вас якраз такий екземпляр, не впадайте у відчай, а спробуйте включити в його раціон рослинний препарат «Кот-Баюн». Це засіб спеціально призначене для кішок з підвищеною активністю в періоди статевого дозрівання і гону, але також прекрасно підійде і для заколисування кошеня на ніч. Давати препарат слід двічі на день: вранці і ввечері.
3
Не надто гуманний, але зате дієвий спосіб підійде для тих, хто випробував на собі всі вищеописані методи, але ніякого видимого ефекту так і не домігся. Спробуйте під час чергового котячого марафону голосно шльопнути по підлозі чим-небудь, що видає дуже різкий гучний звук. Добре підійде для цієї мети шкіряний ремінь або щільно скручений товстий журнал. Кішки бояться гучних звуків, так що дуже скоро ваш вихованець зрозуміє, що не варто випробовувати терпіння господарів і занадто шумно поводитися.
Зверніть увагу
Якщо кошеня вирішив пробігтися по квартирі вночі, не виключено, що на його шляху попадуться предмети, упускати які не варто. Подбайте заздалегідь про те, щоб на столах, тумбах і відкритих просторах квартири не було крихких і цінних предметів.
Корисна порада
Якщо ніякими силами ваш непосида не заспокоює, можна вдатися до військової хитрості - намочити його водою. Приблизно дві години він буде витрачати на вилизування, а ви зможете хоч трошки відпочити.