Як прибирати в фотошопі червоні очі.

Червоні очі - один з найпоширеніших дефектів, що виникають на фотографіях при зйомці людей і тварин із застосуванням спалаху. Ефект червоних очей обумовлений виборчим поглинанням і відбиттям світлового випромінювання, що належить різним ділянкам спектра, сітківкою. Іншими словами, очі майже повністю поглинають світло від спалаху, але червона його складова відбивається і потрапляє в об'єктив камери. Втім, прибрати червоні очі можна в графічному редакторі. Наприклад, в фотошопі .
Вам знадобиться
  • - графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте файл з фотографією в графічному редакторі Adobe Photoshop. Для цього розгорніть пункт "File" головного меню і виберіть пункт "Open ...", або натисніть клавіші Ctrl + O. У діалозі перейдіть в потрібний каталог, виділіть файл у списку і натисніть кнопку "Відкрити".
2
Позиціонує зображення і виберіть масштаб відображення у вікні перегляду для більш точної роботи. Активуйте інструмент "Zoom Tool" на панелі інструментів. Підведіть курсор миші до однієї з областей фотографії, яку належить скоригувати. Натиснувши і утримуючи ліву кнопку миші, обведіть рамкою потрібну область (один з очей з червоним зіницею). Відпустіть кнопку. При необхідності скоректуйте масштаб і позицію перегляду за допомогою того ж інструменту і смуг прокрутки.
3
Активуйте інструмент "Red Eye Tool". Для цього натисніть і утримуйте ліву кнопку миші над першою кнопкою другої групи елементів панелі інструментів до появи меню. Клікніть в меню по пункту "Red Eye Tool".
4
Налаштуйте параметри роботи інструменту "Red Eye Tool". У верхній панелі введіть бажані значення в поля "Pupil Size" та "Darker Amount". Величина "Pupil Size" визначає ставлення розміру зіниці до загального розміру скоригованої області. Параметр "Darker Amount" задає насиченість чорного кольору в формованому зображенні.
5
Приберіть один з червоних очей, застосувавши інструмент "Red Eye Tool". Клікніть мишею в центр зображення червоного зіниці. Вирішіть, задовільний чи результат. При необхідності скасуйте зміни, натиснувши Ctrl + Z, скоректуйте параметри роботи інструменту і зробите операцію повторно.
6
Заберіть всі червоні очі на фото. Проробіть кроки 2-5 для кожної з областей зображення, яка потребує корекції.
7
Перегляньте результуюче зображення. Виберіть такий масштаб відображення, щоб бачити всю фотографію цілком. Переконайтеся в тому, що на фото не залишилося осіб з червоними зіницями.
8
Збережіть скориговане зображення. Виберіть в меню пункти "File" і "Save for Web & Devices ...". У діалозі вкажіть формат зберігання і ступінь стиснення зображення. Натисніть кнопку "Save". Вкажіть директорію збереження та ім'я файлу. Натисніть кнопку "Зберегти".