Як відкрити приватний бізнес. Як відкрити офіс замовлень.

Сьогодні відкрити приватний бізнес може будь працездатний громадянин. Законодавством встановлено певна послідовна процедура, яку необхідно строго дотримуватися.
Інструкція
1
Перш за все, виберіть той напрямок бізнесу, яким хочете займатися. Можливо, це буде торгівля продуктами, деревообробне підприємство, надання рекламних послуг або щось інше. Головне - розуміти в обраній галузі і мати до неї інтерес.
2
Проведіть ретельний аналіз ринкової кон'юнктури і потенціалу вашої діяльності, зафіксувавши всі отримані відомості в бізнес-плані.
3
Щоб відкрити приватний бізнес, недостатньо одного бажання. Потрібно мати або певну освіту, або стартовий капітал. Якщо це необхідно, відвідайте хоча б курси для придбання мінімальних професійних знань.
4
Прийнявши остаточне рішення, підготуйте пакет необхідних документів для реєстрації як індивідуального підприємця. Він включає в себе заяву за формою Р21001, ваш ідентифікаційний номер платника податків (ІПН), паспортні дані та квитанцію про оплату держмита на реєстрацію ІП.
5
Запевніть підпис на заяві за формою Р21001 у нотаріуса.
6
Подайте пакет документів до податкової. Інспектор повинен вам повідомити порядок подальших дій - терміни для виготовлення печатки, отримання кодів Держкомстату, відкриття банківського рахунку, повідомлення про це в податкову інспекцію. Їх необхідно строго дотримати. В іншому випадку загрожують штрафи.
7
Реєстрація здійснюються в термін п'яти робочих днів. За цей час визначитеся, яку систему оподаткування ви будете застосовувати, загальну, ЕНВД або спрощену (ССО). Все буде залежати від обраної вами діяльності.
8
У разі якщо плануєте застосовувати УСН, подайте заява не пізніше триденного строку з дня держреєстрації як індивідуального підприємця.
9
По завершенні всіх необхідних дій ви можете приступати до здійснення комерційної діяльності.
10
Щоб відкрити приватний бізнес відповідно до встановлених вимог, вдавайтеся до допомоги фахівців. Незнання юридичних нюансів призводить до відчутних наслідків.