Як підключити вебкамеру в ноутбуці. Як підключити веб камеру.

Підключення вебкамери в ноутбуці є процесом, аналогічним підключенню вебкамери на стаціонарному комп'ютері. Вся суть полягає в правильній установці драйвера для пристрою.
Інструкція
1
Встановіть драйвер для вебкамери в ноутбуці, який ви знайдете на диску, що додається до вашого ноутбука. У випадку якщо у вас немає даного диска, знайдіть і скачайте драйвер в інтернеті. Для цього відкрийте в браузері сайт-пошуковик (www.google.ru, наприклад) і впишіть в поле введення ключового запиту наступне: «скачати драйвер (повна модель вашого ноутбука)».
2
Зайдіть в меню «Пуск» і клацніть на пункті «Панель управління» - перед вами відкриється панель управління Windows. Перейдіть на класичний вид відображення інструментів. Пошукайте у списку інструмент «Установка устаткування» і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Отже, запустився майстер установки обладнання.
3
Натисніть на кнопку «Далі» у нижній частині вікна. Система зробить пошук обладнання, підключеного до вашого ноутбука і поставить питання, приєднано пристрій до комп'ютера. Виберіть пункт відповіді «Так, пристрій вже підключено», після чого натисніть на кнопку «Далі».
4
Тепер перед вами список пристроїв, контролерів і драйверів, що функціонують у вашому ноутбуці. Прокрутіть цей список до кінця вниз, останнім рядком буде «Додавання нового пристрою». Виділіть цей пункт і натисніть «Далі».
5
Майстер запитає вас про автоматичну або ручній установці драйвера. Якщо у вас є диск до ноутбука, то вставте його в дисковод і виберіть автоматичну установку обладнання. Якщо драйвер розташовується десь в каталозі на жорсткому диску, виберіть ручну установку зі списку драйверів.
6
У списку виберіть пункт «Звукові, відео та ігрові пристрої» та натисніть на кнопку «Далі». У лівій частині відкритого вікна виділіть «Стандартні системні пристрої», а в правій - «Пристрої запису відео (без PnP). Тепер натисніть на кнопку «Встановити з диска ...». У діалоговому вікні, натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть місце драйвера. Після цього натисніть «ОК» і «Далі». Система завершить установку драйвера. Натисніть «Готово», щоб закрити вікно майстра.