Як підключити вінчестер від комп'ютера до ноутбука. підключити жорсткий диск до ноутбука.

Може статися так, що вам коли-небудь знадобиться підключити вінчестер від звичайного стаціонарного комп'ютера до ноутбука, наприклад, для передачі великого обсягу інформації. На щастя, ви вже будете знати, як це зробити.
Інструкція
1
Придбайте спеціальний перехідник (адаптер), який дозволяє передавати інформацію зі звичайного вінчестера через USB-підключення. Сучасні адаптери підтримують як перехід з SATA на USB, так і з IDE на USB, при цьому вони можуть мати невеликі мережеві адаптери для додаткового живлення жорсткого диска, а також підтримувати вінчестери форм-факторів 2,5 і 3,5 дюйма.
2
Після того як ви підібрали потрібний вам адаптер, підключіть його до жорсткого диска, використовуючи необхідний коннектор. Відповідно, для інтерфейсу IDE потрібен широкий коннектор, а для інтерфейсу SATA - невеликий штекер.
3
Конектор USB, що виходить від адаптера, підключіть до USB-контролеру ноутбука. При цьому вінчестер буде працювати в якості звичайного USB-накопичувача. Якщо на вашому адаптері є світлодіодна індикація, то переконаєтеся, що вона подає позитивні сигнали.
4
Якщо у вас вінчестер з інтерфейсом SATA, а в адаптері передбачено харчування тільки для вінчестерів з інтерфейсом IDE (чотири товстих контакту), то придбайте спеціальний перехідник з харчування для IDE на харчування для SATA, але ні в якому разі не навпаки (таке буває, що в комплектації може бути відсутнім даний перехідник). Переконайтеся, що коннектор харчування для IDE на переходнике являє собою штекер, а не гніздо.
5
Не переживайте з приводу того, яка операційна система встановлена на вашому ноутбуці, сучасні адаптери працюють із системами від Win98 до Vista і Mac.
6
На всяк випадок краще всього буде додатково проконсультуватися у продавця в магазині комп'ютерних комплектуючих. Повідомте йому про те, який саме вінчестер і до якого ноутбуку збираєтеся підключити. Він вам обов'язково підбере оптимальний варіант для ваших цілей і, ймовірно, дасть додаткові рекомендації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=O-N3PbW9fWU